منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۰۰
شناسه خبر: 365199
گروه :خبر
13920812000488_photoa

رئیس دانشگاه پیام نور پارسیان با اشاره به حماسه بزرگ 13 آبان گفت:حماسه 13 آبان ثابت کرد که همه قدرت های عظیم شیطانی از درون، پوچ و پوشالی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛پیکر آرا رئیس دانشگاه پیام نور پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر با اشاره به ماندگاری 13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران گفت:تاریخ انقلاب اسلامی ایران، حوادث و اتفاقات بسیار مهمی را در خود جای داده است که  یکی از این رویدادهای بزرگ تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره)  بود که به تعبیر رهبر کبیر انقلاب اسلامی انقلاب دوم است.

رئیس دانشگاه پیام نور پارسیان اظهار کرد: سیزدهم آبان تنها یک روزتاریخی نیست بلکه یوم الله و نمادی ازحقیقت فرهنگ انقلاب‌اسلامی است.

وی افزود:سوابق بدعهدی و عدم اعتماد به آمریکا در لایه های تاریخ فراوان است. از قرارداد الجزایر گرفته تا به امروز در هر کجای جهان ورق بزنید آمریکا جز زیاده خواهی بدنبال هدف دیگری نبوده است و برای این زیاده خواهی دست به هر کار غیراخلاقی و زیرپاگذاشتن حقوق بشری دیگران هم زده است.

پیکرآرا ادامه داد:مردم شهید پرور ایران اسلامی،قدردان این ایام هستند و به عنوان بخش عمده ای از هویت مبارزاتی خود به حساب می آورند لذا آن را با فریادهای خویش علیه سلطه جهانی در هر سال گرامی می دارند.

رئیس دانشگاه پیام نور پارسیان اهمیت 13آبان و انتقال مفاهیم آن به نسل جوان ونوجوان که آینده سازان این مرزوبوم هستند را مهم دانست ویادآور شد:13 آبان فرصت مناسبی برای آشنایی نسل جوان وبه ویژه قشر دانش آموز است و وظیفه مسئولین را سنگیت تر می کند که دشمنی های غرب وعوامل آن وهمچنین روحیه استکبار ستیزی که منشأ شکل گیری انقلاب اسلامی بوده است را برای این نسل تبیین کنیم.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور