منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۷
شناسه خبر: 290290
گروه :خبر
روان
 

سرپرست آموزش وپرورش پارسیان خبرداد:

۱۰۵کلاس درس در پارسیان آماده اسکان مهمانان نوروزی است

سرپرست آموزش وپرورش شهرستان پارسیان از آمادگی 16 مدرسه که شامل 105 کلاس درس است برای اسکان نوروزی مسافران وفرهنگیان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمود روان سرپرست آموزش وپرورش شهرستان پارسیان در گفتگو با خبرنگار  پارسیان خبر اظهار داشت: برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان، از مدتها قبل برنامه ریزی شده است که 105 کلاس درس در قالب 16 مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی فراهم شود.

 

سرپرست آموزش وپرورش پارسیان با اشاره به اینکه تکریم فرهنگیان در سراسر کشور وارائه خدمات رفاهی واسکان به عموم مردم از مهم ترین اهداف اجرای طرح اسکان نوروزی در مدارس است ، گفت: درراه ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی،همکاری وحمایت همه دستگاههای اجرایی شهرستان لازم وضروری است.

 

وی افزود:همچنین حیات مدارس شهرستان برای چادر زنی و استفاده از سرویس ها و امکانات مورد نیاز مسافران فراهم می شود تا مسافران نوروزی خاطره ای خوب را از شهرستان پارسیان به یادگار داشته باشند.

 

سرپرست آموزش وپرورش پارسیان تصریح کرد: در همین راستا اکیپ هایی در آموزش و پرورش پارسیان برای سرکشی و بازرسی از مدارسی که برای اسکان در نظر گرفته، بازدید می کنند تا در صورت هر گونه مشکل سریعا مشکل این مدارس اسکان رفع شود.

 

روان با اشاره به اینکه کلاس‌های درسی که برای اسکان نوروزی مسافران آماده‌شده است شامل چهار سطح می‌شود ، خاطرنشان کرد: کلاس‌های درس با امکانات ویژه، عالی، خوب و متوسط در شهرستان برای مسافران نوروزی آماده‌شده است.

 

روان گفت:آموزش و پرورش شهرستان پارسیان تمامی امکانات خود را بسیج می کند تا میزبانی خوبی از میهمانان نوروزی در این منطقه داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه استقبال خوبی از اسکان در مدارس می شود گفت:سال گذشته قریب به 7500 نفر شامل 1360 خانوار در مدارس پارسیان اسکان داده شده اند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است