۱۰۰ سبد مواد غذایی به نیازمندان بخش توکهور میناب اهدا شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ غلامحسین حیدری، رئیس کمیته امداد توکهور گفت: در اقدامی خداپسندانه و با مشارکت خیرین و هیئت شهدای گمنام توکهور، تعداد 100 سبد مواد غذایی به ارزش 20 میلیون تومان به خانواده‌های ایتام تحت حمایت کمیته امداد در بخش توکهور شهرستان میناب اهداء شد.

وی، ارزش هر سبد غذایی اهداشده را 200 هزار تومان اعلام کرد و افزود: این سبدهای مواد غذایی توسط مددکاران این نهاد و با رعایت کامل مسائل بهداشتی بین خانواده‌های ایتام در این بخش توزیع‌شده است.

حیدری اظهار داشت: شناسایی خیرین و جذب کمک‌های مردمی می‌تواند بسیاری از مشکلات خانواده‌های بی‌بضاعت را مرتفع سازد که این امر همیاری آحاد مردم نیک‌اندیش، مسئولان و نیکوکاران را می‌طلبد و امیدواریم با ارتقا همبستگی اجتماعی، شاهد ریشه‌کن شدن فقر و محرومیت از منطقه باشیم.

رئیس کمیته امداد توکهور یادآور شد: مردم و خیرین می‌توانند از طریق روش‌های نوین و پرداخت آسان کمک‌های مردمی، همچون تلفن گویای ۳۲۸۸ یا از طریق شماره‌گیری کد #۰۷۶16*۸۸۷۷* با تلفن همراه، در کارهای خداپسندانه و کمک به ایتام و نیازمندان مشارکت نموده و با کمیته امداد همکاری داشته باشند.

شایسته ذکر است هم‌اکنون سه هزار و 400 خانوار با جمعیت 10 هزار و 500 نفر تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) توکهور می‌باشند.

انتهای پیام/