منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۷
شناسه خبر: 179509
گروه :خبر

معاون بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه از هفته دوم فروردین تاکنون 10 هزار تن مرغ با قیمت ۶۵۰۰ تا ۷ هزار تومان خریداری و ذخیره شده است، گفت: این کار در راستای ایجاد تعادل در قیمت‌ها صورت گرفته است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، عباس والوزی معاون بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام در مورد ذخیره‌سازی گوشت مرغ، گفت: از هفته دوم فروردین با کاهش قیمت‌ها شرکت پشتیبانی امور دام آمادگی خود را برای ذخیره‌سازی این محصول اعلام و امکان خرید توسط شرکت‌های پشتیبانی در استان‌های مختلف کشور را فراهم کرد.

وی با بیان اینکه عرضه مرغ به شرکت پشتیبانی امور دام بستگی به تمایل تولید‌کننده دارد، افزود: تا امروز حدود 10 هزار تن گوشت مرغ ذخیره‌ شده است.

وی افزود: قیمت مرغ خریداری شده از تولید‌کنندگان براساس قیمت مصوب و بر حسب کیفیت بین 6500 تا 7000 تومان است، اظهار داشت: با قیمت مذکور تولید‌کننده به هیچ عنوان متضرر نمی‌شود و تمام هزینه‌ها و حاشیه سودشان تأمین می‌شود.

معاون بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه این شرکت آمادگی ذخیره سازی مرغ مازاد بازار را به هر میزان دارد، گفت: هدف اصلی از ذخیره‌سازی ایجاد تعادل در قیمت‌ها و جلوگیری از ضرر و زیان به تولید‌کننده و مصرف‌کننده است و مرغ‌های خریداری شده تا وزن یک کیلو و 800 گرم است.

وی در مورد ذخیره‌سازی تخم‌مرغ اظهار داشت: تاکنون شرکت پشتیبانی امور دام در این مورد برنامه‌‌ای نداشته، ضمن اینکه از این امکان و آمادگی برخوردار است.

والوزی تصریح کرد: بخشی از مرغ ذخیره شده صادر می‌شود، بنابراین هدف گذاری برای خرید، ذخیره‌سازی و انجماد مرغ بر اساس وزن تا یک کیلو و 800 گرم است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی