منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵
شناسه خبر: 217775
گروه :خبر
نشست-بانوان-استان_018-346x256

استاندار هرمزگان با اشاره به کم بودن تعداد زنان در کارهای مدیرتی و اجرایی گفت :با بررسی و مطالعات در حال انجام دستور داده ایم که حداقل ۱۰ معاون مدیرکل از میان زنان در هرمزگان منصوب شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز جاسم جادری استاندار هرمزگان در نشست مشاوران امور بانوان فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی استان هرمزگان با اشاره به جایگاه بانوان در جامعه گفت : عملکردهای مناسبی در زمینه فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی صورت گرفته است.

 
وی اظهار کرد: جایگاه زنان قابل دفاع است و ما برای رسیدن به نقطه مطلوبی که جامعه زنان از آن بهره ببرند هم اکنون فاصله داریم.

 
جادری به کم بودن تعداد مدیر زن در مسئولیت اجرایی تاکید داشت: ما با توان زنان ، حرفه ، دانش و قدرت مدیریت خانم ها در امر مدیریت بهرمند می شویم وبا بررسی و مطالعات در حال انجام دستور داده ایم که حداقل ۱۰ معاون مدیرکل از میان زنان در هرمزگان منصوب شود.

 
وی اظهار کرد: زنان نیمی از جامعه را تشکیل داده اند و نقش کلیدی را در جامعه دارند و ما باید این سعی را داشته باشیم که از توانمندی زنان در ادارات جامعه استفاده شود.

 
جادری افزود : تلاش ما باید بر این باشد زنان را از آسیب ها نگه داریم و با کارهایی مانند تامین تسهیلات برای تولید صنایع دستی توسط زنان که می توانند آن را در خانه انجام دهند و کسب درآمد داشته باشند، می توان شرایط مناسبی را برای بانوان فراهم کرد.

 
وی با اشاره به گروه های کاری در حوزه بانوان هرمزگان تاکید کرد : این گروه ها با جدیت پیگیر کارهای خود باشند و در این جلسات باید راهکارهای عملی ارائه دهند تا تصمیمات اجرایی مناسبی صورت پذیرد.

 
استاندار در بحث ازدواج تصریح کرد:با توجه نیازمند کار علمی و آگاهی بخشیدن به جامعه برای کاهش آسیب هایی همچون طلاق در جوانان هستیم.

 
جادری خاطر نشان کرد: راه اندازی بازارچه ها نیز می تواند محل کسب و کار و معرفی کالا و کسب درآمد برای زنانی باشد که کار صنایع دستی انجام می دهند و فضای مناسب به آنها باید برنامه ریزی شود.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی