منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲
شناسه خبر: 369974
گروه :خبر
_dsc1143

مدیر آموزش و پرورش ابوموسی گفت: کیفیت فعالیت سایر نهادهای اجتماعی تا اندازه زیادی به چگونگی عملکرد آموزش و پرورش بستگی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، حجت الاسلام غلامرضا محب زاده، مدیر آموزش و پرورش ابوموسی در نشست تخصصی مدیران و آموزگاران مقاطع ابتدائی این شهرستان گفت: کیفیت بخشی و ارتقای نظام تعلیم و تربیت از مهمترین اهداف آموزش و پرورش و یکی از محورهای اصلی برنامه کاری این مدیریت می باشد.

وی اظهار کرد: آموزش و پرورش از مهمترین دستگاههایی است که تامین کننده نیروی انسانی سایر نهاد ها می باشد.
حجت الاسلام محب زاده افزود: هرچه دست اندرکاران تعلیم و تربیت بهتر، تخصصی تر و با کیفیت تر عمل کنند، باعث تربیت نیروهای متخصص و توانمند برای سایر نهاد ها خواهد شد. درواقع، کیفیت فعالیت سایر نهادهای اجتماعی تا اندازه زیادی به چگونگی عملکرد آموزش و پرورش بستگی دارد.
مدیر آموزش و پرورش ابوموسی بیان کرد: در بحث کیفیت بخشی به امور مدارس در ابعاد آموزشی و پرورشی باید در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گام برداریم و دانش آموزانی موحد، خلاق، کارآفرین و مولد تربیت کنیم.
وی تصریح کرد: یکی از مولفه های رسیدن به کیفیت بخشی در امر تعلیم و تربیت، محیط و فضای یادگیری است. چنان که علمای تعلیم و تربیت معتقدند محیط یادگیری مناسب از مهمترین پایه های کیفیت بخشی محسوب می شود.
محب زاده گفت: جلسات مستمرعلمی و تخصصی مدیران و معلمان تمام مقاطع و با هدف تبادل نظر و ارتقاء سطح مهارت های آنها و در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تشکیل می گردد.
وی افزود: ما در پی یافتن راهبردهایی برای تعلیم و تربیت بهتر دانش‌آموزان، توسعه عملکرد مدرسه و ارتقای کیفی مدارس هستیم که داشتن مدارس کیفی مستلزم توجه و عمل به راهبردهای فرایندی است.
مدیر آموزش و پرورش ابوموسی خاطر نشان کرد: حرکت به سوی بهبود کیفیت در امر تعلیم وتربیت نیازمند صبر و شکیبایی است چرا که هرگونه تغییر و تحولی در کیفیت، تدریجی، آرام، آهسته و با صبر و حوصله همراه است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور