منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۵
شناسه خبر: 258496
گروه :خبر
13931117000017_PhotoA

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: توصیه اصحاب فتنه به آمریکایی‌ها این بود که تحریم‌ها باید یک‌باره و سخت و فلج‌کننده باشد، چون تحریم تدریجی نقش واکسن را خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسین شریعتمداری بعدازظهر امروز در آیین بزرگداشت حماسه 9 دی در تالار فجر دانشگاه شیراز اظهار داشت: فتنه 88 یک برنامه از قبل طراحی‌شده و بر اساس فرمول مشخص کودتاهای مخملی و انقلاب رنگی شکل‌گرفته بود اما حماسه نهم دی 88 ایستگاه آخر آن بود.

وی افزود: ما بر اساس شناخت از فرمول فتنه، مسائل فتنه را پیش‌بینی می‌کردیم و چند‌ هفته قبل از انتخابات 88 آخرین پرده سناریوی فتنه‌گران را فاش کردیم و روز 20 خرداد 1388 یعنی قبل از انتخابات در صفحه اول کیهان اعلام کردیم «آخرین پرده سناریوی آشوبگران پس از شکست، آشوب‌های خیابانی است» و این به آن دلیل بود که با فرمول و اطلاعاتی که از کودتاهای مخملی در دست داشتیم می‌دانستیم آنها برای آشوب‌های خیابانی مأموریت دارند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با تأکید بر اهمیت بصیرت در انتخابات پیش رو گفت: نباید ماجرای فتنه 88 فراموش شود چون عبرت‌ها و درس‌هایی که از آن گرفته‌شده همچنان کاربرد دارد و دست‌های پشت پرده فتنه هم‌اینک نیز در حال طراحی و توطئه علیه جمهوری اسلامی هستند.

این فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: آنچه ما باید با دقت آن را دنبال کنیم این است که مراقب باشیم غریبه‌ها وارد کانون‌های تصمیم‌ساز و سیاست‌پرداز نشوند.

وی اضافه کرد: برخی عوامل مؤثر در اتفاقات سال 88 با «جورج سوروس» از بنیان‌گذاران انقلاب‌های رنگی دیدار کرده بودند، اما تکذیب و بعد هم از ما شکایت کردند و زمانی هم که موعد بررسی این شکایت شد، بررسی این شکایت را به تعویق می‌اندازند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با بیان این‌که بزرگداشت حماسه نهم دی برای عبرت‌آموزی امروز است، ابراز داشت: تا زمانی که ما بر حاکمیت اسلام ناب تأکید کنیم و طرف مقابل هم بر خوی استکباری اصرار کند، درگیری ماهوی میان ما و جهان استکبار ادامه دارد و تنها ممکن است میدان درگیری عوض شود.

شریعتمداری سپس متذکر شد: فتنه 88 پس از آن شکل گرفت که همه ترفندهای آمریکا علیه انقلاب اسلامی ایران بی‌نتیجه ماند و تحریم‌ها، انتقام آمریکا از مردم ایران به خاطر حضورشان در حماسه 9 دی بود چنانکه توصیه اصحاب فتنه به آمریکایی‌ها این بود که تحریم‌ها باید یک‌باره و سخت و فلج‌کننده باشد، چون تحریم تدریجی نقش واکسن را خواهد داشت.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی