منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹
شناسه خبر: 261039
گروه :خبر
15bff494-493e-4f97-865f-acdcedebf17e - Copy

رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب با اشاره به راه اندازی فتنه ۸۸ توسط ناکارآمدترین افراد برای ایجاد شکاف و ضربه به نظام و انقلاب گفت: مردم بصیر و انقلابی در دفاع از ارزشهای دین و انقلاب خود به پا خواستند و این حرکت عظیم در تاریخ ایران برای همیشه ثبت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول رنجبر ،رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار  میناب جنوب گفت: مردم مومن ولایی و انقلابی همیشه در صحنه انقلاب اسلامی درسی به عاملان فتنه داند که هرگز فراموش نخواهند کرد.

رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب ، شناخت موقعیت ،فهمیدن نیاز و حضور در لحظه مناسب و مورد نیاز را اساس کار یک مومن در به ثمر رسیدن اهداف و شکست نقشه و دسیسه های فتنه و فتنه گران عنوان نمود.

وی تاکید کرد: مردم شهید پرور ما وقتی احساس می شود دشمن در مقابل نظام اسلامی قرارگرفته است ،آگاهانه ،با بصیرت و ضمن پیروی از رهنمود های ولی فقیه زمان وارد صحنه ها شده و دشمن را با شکست مواجه می سازند.

رنجبر ،حرکت مردم و حضور در صحنه های مختلف را نشان از حرکت ایمانی و قلبی مردم ولایتمدار برشمرد و تصریح کرد: حرکتی که برخواسته از ایمان ، نیت قلبی ،انگیزه و اخلاص باشد یقینا” در مواجه با ناملایمات پیروز و شکست ناپذیر خواهد بود.

وی با بیان اینکه برخی افراد با راه اندازی تحکم فضای نامناسب و غبارآلود در پی بی هویت جلوه دادن ارزشهای اسلامی می باشند گفت: انواع تحرکات نامناسب با ارزشهای انقلابی با روشنگری و شناخت موقعیت خنثی شود.

رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب تاکید کرد: اگر چه فتنه اصغر با شکست مواجه شد ولی دشمن هر لحظه با راه اندازی فتنه های اکبر در پی ضربه زدن به هویت انقلابی مردم می باشد لذا هوشیاری و شناخت اهداف دشمن یک ضرورت است.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است