منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
شناسه خبر: 265405
گروه :خبر
hormoz

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۶ میلیون نفر در کشور شناسایی شدند که دارای ۲ دفترچه بیمه هستند و به دنبال ساماندهی این موضوع هستیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ ابوالحسن فیروزآبادی در حاشیه هشتمین اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت‌: بیش از ۷۲ میلیون ایرانی دارای دفترچه بیمه هستند و از خدمات شرکت‌های بیمه‌گر استفاده می‌کنند.

وی افزود‌: ما در برنامه‌های خود به‌دنبال اجرای طرح هر فرد تنها یک دفترچه بیمه هستیم.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: حدود ۱۸ بیمه در کشور فعال است که عمده کار درمانی از طریق سازمان تامین اجتماعی و بیمه سلامت و بیمه نیروهای مسلح پیگیری می‌شود.

فیروزآبادی درباره اجرای تحول در صنعت بیمه افزود: دولت برای سال ۹۴ برای تامین اجتماعی ۱۲ هزار میلیارد تومان و برای بیمه سلامت ایرانیان ۱۱ هزار میلیارد تومان بودجه پیش‌بینی کرده که با افزایش این مورد و با کمبود ۵ هزار میلیارد تومانی در اعتبار مواجه می‌شویم.

وی گفت: ما با تجمیع بیمه‌ها به دنبال مدیریت هزینه‌ها هستیم تا در کنار افزایش خدمات هزینه‌های غیرضروری را کاهش دهیم.

وی افزود: در بخش تجمیع بیمه‌ها ما با یک مشکل قانونی مواجه هستیم، با توجه به اینکه صندوق‌ها همه دولتی نیستند و بیشتر آن‌ها خصوصی است، مشکلات حقوقی داریم که به‌دنبال حل این مشکل حقوقی هستیم؛ در کنار رفع این مشکل، در این مدت از طریق شورای عالی بیمه به‌دنبال اجرای طرح تجمیع دفترچه‌های بیمه هستیم.

وی گفت: در مرحله نخست چاپ دفترچه‌های متمرکز، با یک شرکت قرارداد امضاء شده و ۷۰‌میلیون دفترچه یکنواخت چاپ می‌شود.

فیروزآبادی اظهار داشت: امیدواریم از اواخر سال آینده دیگر دفترچه‌ها برداشته شود و کارت بیمه‌ای در اختیار مردم قرار گیرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان