منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۷
شناسه خبر: 271484
گروه :خبر
hormoz

یک پلیس در دُبی به‌دلیل تصویربرداری از مدارک لیونل مسی از جمله پاسپورت این بازیکن متحمل جریمه سنگین شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، یک افسر پلیس دُبی به‌دلیل تصویربرداری از مدارک لیونل مسی، از جمله پاسپورت وی متحمل جریمه سنگینی شد.

ماجرا از این قرار است که لیونل مسی اواخر سال گذشته برای حضور در مراسم گلوب ساکر در دُبی حاضر شد و توپ طلا را به‌دست آورد. در هنگام ورود وی، یک افسر پلیس دبی درخواست عکس یادگاری از مسی کرد که با پاسخ منفی فوق ستاره آرژانتینی به‌دلیل خستگی زیاد مواجه شد.

پس از آن افسر پلیس دُبی که 26 سال سن داشت برای کنترل پاسپورت وی اقدام می‌کند و سپس از پاسپورت وی فیلم‌برداری می‌کند.

وی در تصویری که از این پاسپورت منتشر کرده، گفته که این پاسپورت مسی است و حالا چکار باید کنم؟ پاسپورت را بسوزانم یا اینکه اجازه دهم او برود؟ به هر حال اجازه دادم که او برود.

بر این اساس این افسر پلیس به‌دلیل اینکه نقض حریم خصوصی کرده و قانون مالکیت خصوصی را رعایت نکرده است، مجرم شناخته شده و به 6 ماه حبس و 124 هزار یورو جریمه محکوم شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است