منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۶
شناسه خبر: 192270
گروه :خبر
13940318000669_PhotoA

یک نظر سنجی جدید نشان داد که حمایت گسترده‌ای از سوی آمریکایی‌ها درباره ایده اعلام رسمی و بازرسی از توان هسته‌ای رژیم صهیونیستی که تنها دارنده بمب هسته‌ای خاورمیانه است، وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،نزدیک به ۶۵ درصد آمریکایی‌ها بر این باورند که برنامه مخفیانه رژیم صهیونیستی در ساخت سلاح های هسته‌ای باید از سوی این رژیم به طور رسمی اعلام  و تایید شود.

به گزارش وبگاه «نیوز وایر» نظر سنجی انجام شده از سوی شرکت « گوگل کانسیمور» نشان داد که 55%  پرسش شوندگان معتقدند که باید از برنامه هسته‌ای رژیم اسرائیل نیز بازرسی شود. این همه پرسی با حاشیه خطای  باضافه یا منهای 2.4 در 4 تا 6 ژوئن سال جاری از سوی شرکت نظر سنجی گوگل کانسیمور آمریکا انجام شد.

در این نظر سنجی تنها 35 شرکت کنندگان حامی تداوم سکوت رسمی اسرائیل در زمینه برنامه های هسته‌ایش بودند.

به گزارش این وبگاه خبری، آمریکا، انگلیس و کانادا در ماه مه سال جاری مانع از طرح ابتکاری سازمان ملل متحد در زمینه ایجاد منطقه عاری از سلاح هسته‌ای در خاورمیانه شدند تا بدین وسیله درباره توان هسته‌ای رژیم اسرائیل که تاکنون معاهده عدم اشاعه سلاح‌های هسته‌ای را امضا نکرده سرپوش گذاشته شود.

این همه پرسی جدید نشان داد که حمایت گسترده‌ای از سوی آمریکایی‌ها درباره ایده اعلام رسمی و بازرسی از توان هسته‌ای اسرائیل که تنها دارنده بمب هسته‌ای خاورمیانه است، وجود دارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود