منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۴
شناسه خبر: 284982
گروه :خبر
139411201554412917081214

۵ کاندیدای دیگر تهران با صدور بیانیه‌ای به‌نفع ائتلاف اصولگرایان انصراف دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از تسنیم، محمدنبی آقاتقی، مهدی اقراریان، علی‌اصغر غلامی، سیدابوالفضل نورانی و احمد غلامی 5 کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران انصراف دادند.

متن بیانیه انصراف آقانبی و اقراریان به‌شرح زیر است:

به نام خدا

بیانیۀ انصراف اعضای «جبهۀ تعالی انقلاب اسلامی» از انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی

حضرت امام خامنه‌ای (حفظه الله): «علاج کار کشور عبارت است از: بیداری مردم، حفظ انگیزه‌های ایمانی مردم، به‌کار گرفتن جوانان پُرانگیزه و مؤمن و تقویت درونی کشور؛ این تنها راه است.» ( 28 بهمن 94)

انقلاب اسلامی مردم شریف ایران در دهۀ چهارم از حیات طیبه خویش با مخاطراتی روبه‌رو است که اینجانبان «محمدنبی آقاتقی» و «مهدی اقراریان»، معتقد بوده و هستیم که برای رفع آنها، امروز نیازمند به صحنه آمدن افراد دلسوزِ انقلابی هستیم، تا به‌دور از دسته بندی‌های سیاسی ساختگی، ملت ما راهی نو را در پرتو چشم‌انداز این انقلاب جهانی درنوردد.

اینجانبان حضور چهره‌های جوان، متخصص و کارآمد از رویش‌های انقلاب اسلامی در عرصۀ رقابت‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را فرصتی مغتنم برای وارد شدنِ این چهره‌ها به عرصۀ خدمت به انقلاب و مردم ایران اسلامی می‌دانیم.

اینجانبان در جهت تعالی گفتمان انقلاب اسلامی و حمایت از جریان ارزشی و اصولگرای حاضر در عرصه انتخابات، انصرافِ خود را از نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابی تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس اعلام می‌کنیم.

وظیفۀ خود می‌دانیم که صادقانه از همراهی تمامی عزیزان، خاصه خانواده‌های معظم شهداء و جوانان انقلابی از تمامی اقشار و گروه‌ها، تشکر کنیم، و خاضعانه درخواست می‌کنیم که با حضور حداکثری خود در عرصه انتخابات گام مهم دیگری در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی بردارند.

فرزندان کوچک ملت شریف ایران

محمدنبی آقاتقی (کد انتخاباتی 1286)
مهدی اقراریان (کد انتخاباتی 1795)

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان