منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۶
شناسه خبر: 238160
گروه :خبر
13940714000348_PhotoA

دادگاهی در بحرین، پنج شهروند این کشور را به اتهام آنچه «همکاری با ایران» خواند به حبس ابد محکوم کرده و تابعیت آنها را لغو کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دادگاه بحرین، روز پنجشنبه تابعیت 5 شهروند این کشور را به بهانه «جاسوسی برای ایران» لغو و آنها را به حبس ابد محکوم کرد.

یک منبع به «گلف‌نیوز» گفت دادگاه بحرین این پنج نفر را به اتهام آنچه که «جاسوسی برای ایران» و همکاری با این کشور برای انجام «عملیات خصمانه» در خاک بحرین خواند، محاکمه کرده است.

در همین حال برخی منابع خبری به گلف‌نیوز گفته‌اند دو نفر از متهمان که امروز در جلسه دادگاه حضور داشته‌اند اتهامات وارده را تکذیب و اعلام کردند که این اعتراف‌ها در شرایط شکنجه از آنها گرفته شده است. برای سه نفر دیگر حکم غیابی صادر شده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است