منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
شناسه خبر: 198458
گروه :خبر
1432454223

فرماندار بشاگردبا بیان اینکه چهار مرغداری صنعتی در حال ساخت است افزود: برنامه ریزی های خوبی جهت توسعه اشتغال پایدار و بهبود وضیعت اقتصادی این شهرستان صورت گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، محمد اسفندیاری فرماندار شهرستان بشاگرد در سالی که به عنوان دولت و ملت و همدلی و همزبانی مزین شده است، با همکاری و همدلی بین دولت و ملت شاهد توسعه و آبادانی کشور و نیز رسیدن به رفاه بیشتر و زندگی بهتر در این شهرستان خواهیم بود.

 

اسفندیاری اظهار داشت: برنامه ریزی های خوبی جهت توسعه اشتغال پایدار و بهبود وضیعت اقتصادی شهرستان بشاگرد صورت گرفته است، که انشاالله با همکاری و همراهی همه دستگاه های اجرایی اللخصوص مردم بتوانیم زمینه اشتغال مردم شریف بشاگرد را فراهم نمائیم.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بشاگرد افزود: در حال حاضر شهرستان بشاگرد با پیگیری های انجام شده چهار واحد صنعتی مرغداری ۲۰ هزار قطعه ای در حال راه اندازی می باشد و همچنین پرورش بز محلی مولد شیری از ۱۵ راس و مرغداری خانگی به روش سنتی از ۵۰۰ تا ۵ هزار قطعه با توجه به شرایط منطقه، وضعیت آب و هوا امکان پرورش را در این شهرستان میسر می سازد.

 

وی برای تسهیل و بهبودی شرایط کاری و اشتغال در شهرستان و تصمیم گیری های صورت گرفته که هر کدام از مدیران ادارات به عنوان نماینده فرماندار جهت شناسایی و استعدادیابی در ۲۱ روستا معرفی نموده که هر کدام از مدیران ادارات گزارشی از بررسی ها و عملکردهایی که در روستاها داشتند ارائه نموده اند.

 

محمد اسفندیاری وحدت، وفاق، همگرایی، انسجام، کارو تلاش و اهتمام مجاهدانه و استفاده از همه ظرفیت ها در شهرستان تاکید کرد و افزود: همه هدف ما باید برای رضا خدا و جلب رضایت مردم شهرستان باشد.

 

انتهای  پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است