منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۱
شناسه خبر: 302361
گروه :خبر
13941212000414_PhotoA

دادستانی رومانی از دستگیری ۴ تبعه رژیم صهیونیستی به اتهام جاسوسی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، 4 تبعه اسرائیلی از جمله 2 جاسوس پیشین این رژیم که برای سازمان جاسوسی موساد کار می‌کردند در رومانی دستگیر شدند.

دادستانی رومانی افزود: « 2 تن از این افراد به نام‌های «دان زورلا» و «آوی یانوس»، از موسسان و مدیران موسسه خصوصی تحقیق و بررسی کلوپ سیاه هستند.با این حال این شرکت، تحقیقات درباره این افراد را رد کرد.

2 نفر دیگر از اعضای این کلوپ «ران واینر» و «دیوید گکلوویتز» را هم پلیس رومانی به اتهام ارتکاب به حملات سایبری به ایمیل «لورا کودروتکا کوسوی» دادستانی مبارزه با تخلف دستگیر کرد.

بر این اساس نشانی ایمیل کوسوی و همکاران او هک شده است. کلوپ سیاه در بیانیه‌ای که تایمز اسرائیل آن را منتشر کرد، دستگیری 2 تن را تائید کرده است. با این حال این سازمان ارتکاب اشتباه از جانب این افراد را رد کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی