منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶
شناسه خبر: 339741
گروه :خبر
IMG_9413

رئیس تأمین اجتماعی پارسیان با اشاره به جمعیت تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی گفت: 43 درصد از جمعیت شهرستان پارسیان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند و از خدمات بیمه ای و درمانی بهره مند می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛رضا بارانی رئیس تامین اجتماعی پارسیان در نشست هفته تامین اجتماعی و بهزیستی اظهار کرد: سال گذشته بیش از 40 میلیارد ریال، هزینه های تعهدات کوتاه مدت و بلند مدت پرداختی به مستمری بگیران و بیمه شدگان بوده است که این هزینه حدود نیمی از بودجه کل شهرستان در سال گذشته بوده است.

 

بارانی با بیان اینکه تأمین اجتماعی نهاد و جایگاهی است که اکثرا با اقشار کم درآمد جامعه سر و کار دارد گفت: بایستی انجام امور اداری و خدماتی برای مردم در این سیستم خیلی روان باشد تا آرامش روحی را برای این قشر به ارمغان آورد.

 

رئیس تأمین اجتماعی پارسیان با اشاره به اینکه 338 نفر مستمری بگیر تحت پوشش این سازمان قرار دارند، تصریح کرد: تأمین اجتماعی پارسیان دارای 1000 کارگاه فعال و 100 کارگاه نیمه فعال می باشد که ماهیانه حق بیمه به این شعبه پرداخت می نمایند.

 

وی افزود:  با توجه به اینکه تأمین اجتماعی  آرامش را در جامعه فراهم می کند باعث می شود افراد با وجود این سازمان احساس امنیت کنند.

 

بارانی با ذکر گروههای مشمول استفاده از مزایا وخدمات بیان کرد: بیمه شدگان اجباری و اختیاری، حرف مشاغل آزاد، رانندگان درون شهری و برون شهری، خادمین مساجد، کارگران ساختمانی، زنان خانه دار، قالیبافان و بافندگان از جمله این مشمولین هستند.

 

رئیس سارمان تامین اجتماعی خاطرشنان کرد: ارائه خدمات مطلوب و به موقع بیمه شدگان از سیستمهای محوری سازمان تامین اجتماعی است که ارائه مطلوب این خدمات مستلزم پرداخت به موقع حق بیمه کارگران توسط کارفرمایان است.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی