منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۸
شناسه خبر: 236502
گروه :خبر
13940811000363_PhotoA
 

به دلیل همراه داشتن مواد مخدر

۳۰۰ نفر در کنسرتی در آمریکا دستگیر شدند

در جریان کنسرت موسیقی الکترونیک با عنوان «موسیقی مرگ» در کالیفرنیای جنوبی دو زن بر اثر «اُوردوز» مواد مخدر جان خود را از دست دادند و پلیس نیز بیش از ۳۰۰ نفر را که مواد مخدر همراه داشتند دستگیر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در جریان کنسرت موسیقی الکترونیک در کالیفرنیای جنوبی دو زن بر اثر «اُوردوز» مواد مخدر جان خود را ازدست دادند و پلیس نیز بیش از سیصد نفر را که مواد مخدر همراه داشتند دستگیر کرد.

واشنگتن تایمز امروز اعلام کرد، پلیس سن برناردینو روز نخست کنسرت 148 نفر و روز دوم 193 نفر را به اتهام حمل و مصرف مواد مخدر دستگیر و روانه زندان کرد. 50 نفر نیز به دلیل داشتن هویت جعلی دستگیر شدند.

کنسرت موسیقی الکترونیک شنبه و یکشنبه همین هفته با خوانندگانی همچون «جوسی جِی» «گاستلی» و «گلس اَنیمل» در کالیفرنیای جنوبی با حضور هزاران تماشاچی برگزار شد. پلیس لس‌آنجلس کانتی پس از مرگ دو زن بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر در این کنسرت بازرسی خود را تشدید کرد که به دستگیری بیش از 300 نفر انجامید.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی