منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۴
شناسه خبر: 192540
گروه :خبر
13910910000208_PhotoA

بر اساس مصوبه مجمع عمومی سالانه ۳۰۰ میلیون تومان پاداش ۷ عضو هیأت مدیره بورس کالا برای سال مالی گذشته تعیین شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، طبق مصوبه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بورس کالای ایران، مبلغ 300 میلیون تومان پاداش برای 7 نفر هیأت مدیره بورس کالا برای یک سال مالی گذشته تعیین شد.

در این نشست پس از این که مجمع وارد دستور کار شد و پس از بحث و بررسی و ارائه‌ توضیحات لازم و پاسخ گویی به سؤالات، تصمیمات به شرح ذیل و با اکثریت آراء اتخاذ شد:

1ـ گزارش عملکرد هیأت مدیره قرائت و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت‌های مالی و عملکرد هیأت مدیره در سال مالی منتهی به تاریخ 29 اسفندماه 1393 شرکت مورد تصویب قرار گرفت.

2ـ مقرر شد پس از کسر مبالغ مربوط به اندوخته‌ قانونی، اندوخته‌ی احتیاطی و پاداش هیأت مدیره از سود قابل تقسیم شرکت (مندرج در صورت سود و زیان و جدول زیر) مبلغ 112.500 میلیون ریال سود (به ازای هر سهم 250 ریال به صورت خالص) براساس برنامه زمان بندی اعلام شده هیأت مدیره پرداخت شود.

3ـ مؤسسه حسابرسی اصول پایه فراگیر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و مؤسسه حسابرسی نیک روشان به عنوان بازرس علی‌البدل جهت بررسی عملکرد سال مالی منتهی به تاریخ 29 اسفندماه 1394 شرکت انتخاب شدند.

ضمناً حسب ماده 52 از اساسنامه شرکت، حق‌الزحمه‌ی حسابرس و بازرس قانونی مبلغ 500 میلیون ریال (پانصد میلیون ریال) بابت تهیه گزارش‌های میان‌دوره‌ای و سالانه تعیین شد.

4ـ روزنامه‌های اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه‌های کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شدند.

5ـ مجمع ضمن تقدیر و تشکر از حسن عملکرد هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت در سال مالی منتهی به تاریخ 29 اسفندماه 1393 و به منظور قدردانی و جبران زحمات هیأت مدیره با پرداخت مبلغ 3 میلیارد ریال (سه میلیارد ریال) به صورت ناخالص و به عنوان پاداش در وجه اعضای حقوقی هیأت مدیره‌ شرکت موافقت نمود. ضمناً مقرر شد، در مورد میزان پاداش مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت مراتب توسط هیأت مدیره تعیین شود.

6ـ حق حضور اعضای غیرموظف هیأت مدیره به مبلغ 6 میلیون ریال خالص به ازای هر جلسه و برای حداکثر دو جلسه هیأت مدیره در ماه مورد تصویب قرار گرفت.

7ـ معاملات مشمول ماده 129 مورد تنفیذ قرار گرفت.

8ـ با توجه به بند 6 مفاد آگهی دعوت منتشره، بدواً طی شرح مبسوطی توسط نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و ریاست مجمع موضوع اعمال ماده 54 قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران مصوب سال 1384 و نیز از جمله ماده 11 اساسنامه شرکت بورس کالای ایران و تأثیر آن در ابطال آرای سهامدارانی که به هر نحو و مستقیم یا غیرمستقیم بیشتر از 2.5 درصد سهم تملک نموده یا دراختیار دارند، تذکر داده شد و مجمع پس از درخواست تعداد 13 کاندیدای هیأت مدیره و معرفی هریک از آنها به سهامداران، پس از رأی‌گیری انجام شده با رعایت مفاد ماده 88 اصلاحیه‌ی قانون تجارت و بر حسب اکثریت نسبی آراء، اشخاص حقوقی ذیل را به عنوان اعضای هیأت مدیره برای مدت 2 سال انتخاب نمود.

الف) اعضای اصلی:

1ـ شرکت ذوب آهن اصفهان

2ـ کارگزاری بانک کشاورزی

3ـ شرکت فولاد مبارکه اصفهان

4ـ شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین

5ـ شرکت گروه مالی ملت

6ـ شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی

7ـ شرکت گروه بهمن

ب) اعضای علی‌البدل:

1ـ شرکت فولاد خوزستان

2ـ شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات

3ـ شرکت عمران و مسکن‌سازان ایران

جلسه با ذکر صلوات در ساعت 15:30 ظهر روز دوشنبه مورخ 18 خرداد 1394 خاتمه یافت و از طرف مجمع به آقای حسین پناهیان وکالت با حق توکیل به غیر داده شد، تا ضمن حضور در اداره‌ی ثبت شرکت‌های تهران، نسبت به ثبت بخش‌های ضروری از تصمیمات این صورتجلسه و همچنین امضای ذیل دفاتر قانونی به نیابت از طرف شرکت، اقدام نماید.

حسین پناهیان مدیرعامل

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است