منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
شناسه خبر: 254798
گروه :خبر
13940901000690_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از آمادگی ۲۵۰۰ گردان از بسیجیان برای دفاع و جهاد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس؛ سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در مجمع عالی بسیج که در مشهد مقدس در حال برگزاری است، با بیان اینکه امروز دشمنان از هرسو به مسلمانان می تازند و از هر وسیله ای برای ترور استفاده می کنند، گفت: اگر امروز خیل بسیجیان برای جهاد و شهادت دست و پا می‌شکنند و برای دفاع در جبهه مقاومت اشتیاق دارند و اگر 2500 گردان بسیجی آماده جهاد و دفاع هستند همه متاثر از عاشوراست.

وی ادامه داد:  اگر امروز این بسیج عظیم را داریم که همه به ان افتخار می کنیم و اگر بسیج الهام بخش جهان اسلام شده، بخاطر این است که از مکتب امامان معصوم الهام گرفته است.

نقدی افزود: اگر زنان بسیجی مظهر عفاف و حجاب هستند بخاطر درس هایی است که از مکتب زینب کبری گرفته اند.

وی همچنین به کارکرد مجمع عالی بسیج با یادآوری اینکه این مجمع کار خود را از سال گذشته در محضر رهبر معظم انقلاب آغاز کرد، گفت:  از سال گذشته تا امسال 17 کمیسیون مجمع در حوزه های تخصصی کار خود را شروع کرده است.

رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه سندهای بالا دستی خوبی در کشور است ولی متاسفانه راهکار اجرایی مشخصی ندارد، افزود: این مجمع جایی است که بدون جناح بندی و نگاه حزبی و گروهی از منظر انقلاب با هم به مصالح انقلاب نگاه کنیم و راهکار عملی برای مشکلات کشور ارائه دهیم.

نقدی تصریح کرد: مجمع عالی بسیج تاکنون دستاوردهای خوبی داشته و هرسال باید جای مجمع در شکل دهی و راهکار مشکلات بهتر و وسیع تر باشد.

وی ادامه داد: در نظر داریم در طول برنامه 5ساله ششم بسیاری از تصمیم گیری ها را به مجامع استانی بسپاریم.

رئیس سازمان بسیج در پایان گفت: در این مجمع 3 سند صادر خواهد شد که یکی در قالب قطعنامه، دیگری بیانیه و سوم نیز آمار و ارقام و یک سند داخلی است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان