منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۷
شناسه خبر: 344775
گروه :خبر
Mahmud_Saremi_by_Mbazri

به مناسبت گرامیداشت ١٧ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار شهید لرستانی و روز خبرنگار با حضور جمعی از مسئولان و اصحاب خبر و رسانه شهرستان بروجرد آیین غبارروبی و گلباران مزار مطهر این شهید والامقام برگزار شد.
این آیین معنوی امروز با حضور امام جمعه و فرماندار بروجرد، خانواده شهید صارمی و جمعی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و برخی از مردم ولایی و مسئولان شهرستان بروجرد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از سایت صدای دریامزار شهید عرصه خبر محمود صارمی به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در بروجرد گلباران شد.

 به مناسبت گرامیداشت ١٧ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار شهید لرستانی و روز خبرنگار با حضور جمعی از مسئولان و اصحاب خبر و رسانه شهرستان بروجرد  آیین غبارروبی و گلباران مزار مطهر این شهید والامقام برگزار شد.

این آیین معنوی امروز با حضور امام جمعه و فرماندار بروجرد، خانواده شهید صارمی و جمعی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و برخی از مردم ولایی و مسئولان شهرستان بروجرد برگزار شد.

2163509

شرکت کنندگان در این آئین معنوی با حضور بر گلزار شهدا شهرستان بروجرد، ضمن قرائت فاتحه و اهدای شاخه های گل بر سر مزار پاک شهید محمودصارمی با هزار و ۵٠٠ شهیدان جنگ تحمیلی بروجرد که در این گلزار و گلزار های شهرستان آرمیده اند، تجدید میثاق و عهد کردند.

شهید محمود صارمی خبرنگار بروجردی پس از ٢ سال ماموریت در افغانستان در تاریخ ١٧ مرداد ١٣٧٧ پس از سقوط مزار شریف به دست گروه متحجر طالبان به همراه کارکنان کنسولگری ایران اسلامی مظلومانه به شهادت رسید.

شورای فرهنگ عمومی کشور در پی شهادت مظلومانه  محمود صارمی سالروز شهادت این شهید بزرگوار را در دفتر تقویم جمهوری اسلامی به عنوان گرامیداشت روز ملی خبرنگار نام گذاری کرد.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی