منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴
شناسه خبر: 347706
گروه :خبر
DSC_4125

فرماندار شهرستان ابوموسی گفت: در هفته دولت ۱۳ پروژه عمرانی مهم با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال با حضور استاندار محترم و مدیران کل استان در ابوموسی به بهره برداری می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین،توکل سلیمانی بخشدار مرکزی ابوموسی در جلسه شورای اداری ابوموسی اظهارکرد: مسئولان دستگاههایی که پروژه عمرانی قابل افتتاح در هفته دولت دارند، تمام تلاش و کوشش خود را جهت آماده نمودن پروژه برای افتتاح بکار گیرند.
سلیمانی افزود: مدیران و مسئولان شهرستان تکریم ارباب رجوع را در هفته دولت سرلوحه خود قرار دهند و به مراجعین احترام بگذارند.

محمد سعیدی فرماندار شهرستان ابوموسی گفت: در هفته دولت ۱۳ پروژه عمرانی مهم با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال با حضور استاندار محترم و مدیران کل استان در ابوموسی به بهره برداری می رسد.
وی با اشاره به تخصیص اعتبار مناسب از دفتر مقام معظم رهبری به شهرستان ابوموسی؛ اظهار داشت: مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان به طور جد پیگیر جذب این اعتبارات از ادارات کل استان باشند.
سعیدی تاکید کرد: تمامی مسائل و مشکلات شهرستان را به مسئولان ارشد استان و مرکز انتقال داده است و پیگیر رفع این مشکلات می باشیم و قول های مساعدی نیز دریافت کرده ایم.
رئیس شورای اداری شهرستان گفت: همزمان با هفته دولت در روز جمعه در بین نماز وحدت در جمع نمازگزاران و مردم شهرستان گزارش کامل و جامعی از آخرین وضعیت شهرستان در تمام زمینه ها به استحضار مردم شریف شهرستان خواهم رساند.
فرماندار ابوموسی در پایان با اشاره به برگزاری طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن در مهر ماه جاری در سراسرکشور، بر همکاری کلیه مسئولان شهرستان در اجرای موفق این طرح ملی در ابوموسی تاکید کرد.

DSC_4116 DSC_4119 DSC_4120 DSC_4126

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی