منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۴۷
شناسه خبر: 366422
گروه :خبر
76c72ff6-b8bf-44e6-9a03-27a992355070

شاهد عینی حادثه تروریستی سامرا اظهار کرد: پس از انفجار آمبولانس یک نفر حامل بمب میان جمعیت قرار گرفت و منفجر شد.

یکی از شاهدان عینی حادثه تروریستی سامرا در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به وقوع حادثه تروریستی در سامرا گفت: دور روز پیش یک دستگاه آمبولانس به همراه یک خودروی پراید در کنار اتوبوبوس هایی که حاوی زائرین کربلای معلی بودند قرار گرفتند و پس از اندک زمانی صدای وحشتناک انفجار در فضا پیچیده شد.

وی افزود: پس از اینکه آمبولانس دچار انفجار شد بعد از مدتی یک نفر که بمب به خود بسته بود در وسط محوطه قرار گرفت و منفجر شد که صحنه بسیار وحشت انگیزی بود چون سرش از تنش جدا و در مقابل پاهایم قرار گرفت که همچو صحرای کربلا بود.

این شاهد عینی حادثه تروریستی سامرا با بیان اینکه چهار دستگاه اتوبوس از استان هرمزگان در سامرا بودند، اظهار کرد: پس از انفجار 45نفر از مسافرینی که دریکی از اتوبوس ها بودند از اتوبوس به بیرون پرتاب شدند و همه آنها ترکش خورده و زخمی اند و 5 نفر از زائرین هرمزگانی در این حادثه کشته شده اند.

وی تصرح کرد: برخی از زخمی ها از ناحیه دست و پا دچار شکستگی شده اند و عده ای از ناحیه گردن، سینه و فک به شدت زخمی شده اند و عده ای  هم به دلیل اینکه از اتوبوس به بیرون پرتاب شده اند دچار کوفتگی های شدیدی شده اند.

این شاهد عینی گفت: پزشکان به بیماران رسیدگی می کردند و پس از رسیدن نیروهای امدادی عده ای در بیمارستان بغداد و عده ای هم به تهران برای مداوا منتقل شدند و طبق شنیده ها قرار بود عده ای از زخمی ها را به بندرعباس منتقل کنند در حال حاضر چون امکان برقراری تماس نیست اطلاع جدیدی از زخمی شدگان نداریم.

وی با بیان اینکه عده ای از مجروحان که شرایط وخیمی نداشتند را به کربلا اعزام کردند، اظهار کرد: از ناحیه سینه و گردن زخمی شده ام و  خواهرم نیز از ناحیه فک و دو نفر از همراهانم از ناحیه دست و پا دچار  شکستگی شده اند.

این شاهد عینی خاطرنشان کرد: با جود اینکه دشمنان اسلام با این حملات تروریستی سعی می کنند که در برگزاری هرچه بیشتر اربعین خللی وارد کنند اما هیچگاه موفق نمی شوند و هم اکنون در کربلا هستیم.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور