منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰
شناسه خبر: 257020
گروه :خبر
کمک هزینهغ
 

مدیر کمیته امداد شهرستان بستک خبر داد:

یک میلیارد ریال کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان بستکی

مدیر کمیته امداد شهرستان بستک از پرداخت نزدیک به یک میلیارد ریال کمک نقدی از ابتدای سال تاکنون به نوعرسان این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، پرویز هاشمی پور مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بستک طی گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: مبلغ 660 میلیون ریال کمک هزینه خرید جهیزیه به تعداد 33 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در شهرستان بستک در روزهای اخیر پرداخت شده است .


هاشمی پور افزود : کل مبالغ پرداختی به نوعروسان این شهرستان از ابتدای سال تا اکنون مبلغ 900 میلیون ریال بوده است که به تعداد 45 نفر پرداخت شده است .

مدیر کمیته امداد بستک با بیان اینکه کمک هزینه ازدواج فقط یک بار به زوج های جوان تحت پوشش این نهاد مقدس پرداخت می‌شود، گفت: زوجین تحت پوشش قبل از ازدواج در کارگاه های مشاوره شرکت کرده که این امر به زندگی بهتر و بادوام تر آنها کمک شایانی می کند.


وی افزود : قبل از پرداخت کمک هزینه ازدواج، برای دختران در آستانه ازدواج و همچنین نوعروسان تحت حمایت دوره‌های آموزشی قبل و بعد از ازدواج ، بهداشت فردی و بهداشت خانواده برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی