منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
شناسه خبر: 351269
گروه :خبر
1288197_509

شاعر هرمزگانی با بیان اینکه چاپ یک رمان در برنامه کاری هنری خود دارم تصریح کرد: در راه هنری تنها به مسائل و مشکلاتی که برخوردم کمبود هزینه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سامان سالاری شاعر ؛ نویسنده ؛ فیلم نامه نویس و داستان نویس هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده؛ اظهار کرد: از دوران بچگی به موسیقی علاقه داشتم و در خلوت و تنهایی با خودم می نوشتم قبلا سبک هیپ هاپ گوش می دادم و می نوشتم و از سال 93 شروع به نوشتن کردم و هرآنچه به ذهنم میرسید می نوشتم و این کار را مدام ادامه دادم.

وی ادامه داد: از طرف دیگر مطالبی که واسه آموزش تکس نویسی یا همان شاعری بود در اینترنت مطالعه می کردم و بعد از گذشت یک سال نوشتن را کاملا یاد گرفتم و چون علاقه داشتم موفق به نوشتن شعر شدم.

سالاری بیان کرد: با اکثر خواننده هایی که میشناختم صحبت کردم و آن آنها کمک گرفتم و هرکسی چیزی بهم آموخت که یکی از خواننده ها محمود کما بود و بعداز آن شروع به کار کردم و بنده می نوشتم و بقیه میخواندند .

فیلم نامه نویس هرمزگانی با اشاره به کارهای در حال حاضر خود گفت: هم اکنون شعر و فیلم نامه و داستان و رمان می نویسم و به دلیل آنکه خودم حس کردم توانایی این کار را دارم و چون علاقه داشتم می دانستم موفق می شوم.
سالاری تصریح کرد: به تازگی شروع به فیلم نامه نویسی و رمان نویسی کردم اما هنوز هیچ کاری نکردم ولی پیگیر آن هستم که کارگردان باشم و تاکنون مقامی در زمینه هنری کسب نکردم و هنوز همان فرد سابق هستم در هیچ کدام از کارهای هنری ام اسمی از من نبود.

داستان نویس هرمزگانی به تفاوت شغل هنری با دیگر مشاغل پرداخت و گفت: هنر شغل نیست هنر فقط برای بالا رفتن است و اکثر کسانی که در زمینه هنری هستند معرف هستند و فرق کار هنری با دیگر شغل ها در شهرت است که باقی کارها این را ندارند.

نویسنده هرمزگانی به کارهای غیر هنری خود اشاره کرد و خاطر نشان کرد: در حال حاضر کمک برق کار هستم و در واقع همه جوره کار کردم از استا بنایی گرفته تا مغازه داری انجام دادم .

سالاری در ادامه به برنامه آینده خود اشاره کرد و افزود: چاپ کردن یک رمان در برنامه کاری هنری خود دارم و در راه هنری تنها به مسائل و مشکلاتی که برخوردم کمبود هزینه بود.

وی به دنیای شعر و شاعری خود اشاره کرد و گفت: به دلیل علاقه ای که داشتم به این فکر افتادم که در این عرصه وارد شوم و از یک طرف هم یک موضوع احساسی من را بیشتر به دنیای شاعری کشاند و نوشتن تنها کاری بود که حرف هایم را می زدم و احساس آرامش می کردم و بیشتر مضامین شعرم عاشقانه است.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور