منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۲
شناسه خبر: 196636
گروه :خبر

دو و میدانی کاران ایران در مرحله دوم مسابقات جایزه بزرگ آسیا به یک مدال طلا و دو نقره دست یافتند و رکورد دوی 400 متر ایران نیز شکست.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، در دوی 100 متر این رقابت ها حسن تفتیان با زمان 10 ثانیه و 41 صدم ثانیه به مدال طلا دست یافت. تفتیان در مرحله نخست این مسابقات نیز طلای این ماده را از آن خود کرده بود.
سجاد هاشمی نیز در دوی 400 متر با ثبت زمان 45 ثانیه و 98 صدم ثانیه، رکورد ایران را که پیش از این با 46 ثانیه در اختیار خودش بود شکست و نقره گرفت. هاشمی در مرحله نخست مسابقات به مدال طلا رسیده بود. مهدی زمانی دیگر نماینده ایران در این ماده در رده چهارم ایستاد.

در ماده پرش ارتفاع هم کیوان قنبرزاده با پرشی به ارتفاع 2 متر و 26 سانتی متر به مدال نقره رسید. قنبرزاده در مرحله قبلی با همین رکورد طلا گرفته بود. رکورد ملی ایران نیز همین رکورد است که در اختیار قنبرزاده قرار دارد.

مسابقات دو و میدانی جایزه بزرگ آسیا در سه شهر پاتوم تانی (اول تیر)، آیوتایا (چهارم تیر) و بانکوک (هشتم تیر) برگزار می شود.

در مرحله نخست این رقابت ها حسن تفتیان در دوی 100 متر، سجاد هاشمی در دوی 400 متر و کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع سه مدال طلا و سپیده توکلی در پرش ارتفاع و امیر مرادی در دوی 800 متر دو برنز ایران را به دست آورده بودند.

ایران با 13 ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرده است و مسابقات دیگر مواد هم اکنون در حال برگزاری است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان