منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
شناسه خبر: 262414
گروه :خبر
talagh1 - Copy

رییس اداره ثبت احوال شهرستان میناب ،تعداد ثبت واقعه طلاق طی هشت ماه نخست را ۳۰۵ واقعه برشمرد و گفت: این آمار نسبت به تعداد ثبت در سال گذشته ۴/۶ درصد افزایش داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ نصرت عسکریان ،رییس اداره ثبت احوال میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب ، با اشاره به ثبت ۲ هزار و ۵۵۳ واقع ازدواج طی هشت ماه نخست در میناب گفت: به ازای هر ۸/۳ ازدواج یک طلاق به ثبت رسیده است.

 

رییس اداره ثبت احوال میناب، میانگین سن ازدواج برای مردان  ۲۶/۴سال و برای زنان ۲۲ سال عنوان کرد و افزود: فراهم شدن بستر مناسب و زمینه اشتغال می تواند افزایش ثبت ازدواج در این شهرستان به همراه داشته باشد.

 

وی تعداد ثبت واقعه طلاق طی هشت ماه نخست را ۳۰۵ واقعه برشمرد و خاطر نشان کرد: این آمار نسبت به تعداد ثبت در سال گذشته۶/۴ درصد افزایش داشته است.

 

این مسئول ،نبود شغل مناسب ،بیکاری،عدم تفاهم زوجین ،اعتیاد را مواردی در ترک زوجین از یکدیگر عنوان نمود و  تصریح کرد: میانگین سن طلاق در شهرستان میناب برای مردان ۳۳ سال و برای زنان ۲۸ سال طی هشت ماه نخست امسال بوده است.

 

عسکریان بیشترین آمار ثبت طلاق را در میانگین سنی ۲۹-۲۵ سال در مردان و ۲۴ -۲۰ سال در زنان عنوان کرد و گفت: این آمار مربوط به زوجینی است که ۵ سال اول ازشروع زندگی مشترک آنها می گذرد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی