منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۷
شناسه خبر: 178224
گروه :خبر

شاهزاده فهد بن ترکی در جریان درگیریهایی کشته شد که وزارت دفاع عربستان نیز به از پا درآمدن 3 افسر ارشد خود در آن اذعان کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، منابع خبری به نقل از وزارت دفاع یمن از کشته شدن یکی از شاهزادگان و افسران ارشد ارتش عربستان خبر دادند و تأکید کردند که عربستان درباره این خبر درحال مخفی کاری است.  سایت “الیمن الیوم” اعلام کرد که سایت “سبتمبرنت” وابسته به وزارت دفاع یمن دیروز اعلام کرد که سرتیپ ستاد “فهد بن ترکی بن عبدالعزیز آل سعود” شنبه شب در جریان بازدید از پایگاه‌های نظامی سعودی در مناطق مرزی این کشور با یمن، در روستای “مجدعه” کشته شد.

این سایت خاطرنشان کرد که شاهزاده فهد بن ترکی در جریان درگیریهایی کشته شد که وزارت دفاع عربستان نیز به از پا درآمدن 3 افسر ارشد خود در آن اذعان کرده است. بر اساس این گزارش، شماری از شاهزادگان در حال رفت و آمد به خانه ترکی بن عبدالعزیز آل سعود هستند تا به خانواده او تسلیت بگویند. “الیمن الیوم” خاطرنشان کرد که نیروهای یکی از قبایل یمنی شنبه گذشته یک پایگاه نظامی سعودی را نزدیک منطقه “باقم” در استان صعده هدف قرار دادند. این افراد که از قبیله “طخیه” بودند، در پاسخ به کشته شدن 4 نفر از اعضای این قبیله به دست عناصر پایگاه نظامی “المناره” عربستان که با منطقه “باقم” هم مرز است، به این پایگاه یورش بردند . روزنامه “الاولی” هم تأکید کرد که این افراد توانستند 18 نظامی سعودی را از پا درآورند، و تجهیزات و سلاح آنان را به غنیمنت بگیرند. باقیمانده نیروهای سعودی نیز از این پایگاه به داخل خاک عربستان گریختند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است