منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۰
شناسه خبر: 180825
گروه :خبر

کشته شدن یک شهروند سیاه پوست دیگر بدست پلیس آمریکا موجب برگزاری تظاهرات گسترده در بالتیمور شد اما تجمع مردم با مداخله پلیس به خشونت کشیده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، پلیس آمریکا از بازداشت دست کم ۱۲ نفر بعد از تظاهرات بالتیمور گزارش داده است.

علت برگزاری تظاهرات شب گذشته در بالتیمور، کشته شدن یک شهروند سیاه پوست بدست پلیس آمریکا بود. این فرد سیاه پوست زمانی که در بازداشت پلیس بوده جان خود را از دست داده است.

قتل این فرد سیاه پوست بدست پلیس آمریکا در حالی رخ می دهد که در دو ماه اخیر در حدود ۱۰ شهروند سیاه پوست آمریکایی بدست پلیس این کشور کشته شده اند.

در همین رابطه شب گذشته بیش از دو هزار شهروند آمریکایی با برگزاری تظاهرات در بالتیمور نسبت به خشونت پلیس دست به تظاهرات زدند.

برخی از شرکت کنندگان در این تظاهرات اقدام به پرتاب بطری و سنگ به سمت نیروهای پلیس حاضر در محل تظاهرات کردند که همین امر موجب مداخله پلیس و به خشونت کشیده شدن آن شد.

برخی رسانه ها نیز از غارت فروشگاه ها و تخریب اماکن عمومی توسط معترضین پس از مداخله پلیس گزارش داده اند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر