منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۲
شناسه خبر: 255364
گروه :خبر
image384502

پس از ضرب شتم یک دختر و یک دانشجوی پسر دانشگاه آزاد یاسوج توسط حامیان آذر منصوری، این بار نیز به یکی دیگر از دانشجویان در شهر یاسوج حمله شده و مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، یکی دیگر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شهر یاسوج شامگاه روز چهارشنبه 25آذر مورد حمله چند تن از مدعیان فرهنگ و سیاست قرار گرفته است.

در این حادثه که در سطح شهر یاسوج رخ داد، یکی از دانشجویان  بسیجی این دانشگاه به بهانه اعتراض به سخنرانی دستگیر شده و محکوم فتنه 88 در این دانشگاه مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

یکی از اطرافیان این دانشجو بیان کرد:ضاربان با مخفی نگه داشتن چهره خود به یکباره به این دانشجو حمله ور شده و ضمن توهین رکیک به این دانشجو، وی را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.

وی گفت: این دانشجوی بسیجی در حال حاضر تحت درمان بوده و وضعیت جسمانی خوبی ندارد.

این حادثه در حالی برای سومین بار پیاپی رخ می دهد که در تاریخ 8 آذر 94 که قرار بود آذر منصوری، یکی از محکومان فتنه 88 در یاسوج سخنرانی کند، دبیر حزب ندای ایرانیان استان و اطرافیانش با حمله و ضرب و شتم یک دختر دانشجو موجب تشنج جلسه می شوند. پس از به هم خوردن سخنرانی آذر منصوری نیز، یک دانشجوی پسر دیگر توسط حامیان آذر منصوری در سطح شهر یاسوج مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

اغتشاشات این چند دانشجونمای مدعی فرهنگ و سیاست در شهر یاسوج در حالی ادامه دارد که هنوز گزارشی از برخورد و پیگیری با عاملان ضرب و شتم دو دانشجوی قبلی منتشر نشده است.

باید اذعان کرد مسبّب اصلی این اغتشاشات، کسانی هستند که عامل دعوت از آذر منصوری، فعال فتنه 88 در یاسوج شدند و به نحوی با اجازه برگزاری و  یا حمایت در برگزاری موجب این اتفاقات زشت در شهر یاسوج شده اند.

حوادث پیش آمده، موجب نگرانی دانشجویان و خانواده دانشجویان بومی و غیر بومی دانشگاه آزاد شده یاسوج شده است چون هر لحظه ممکن است این اغتشاش گران به دیگر دانشجویان حمله ور شوند.

آن ها از مسئولان مرتبط می خواهند سریعاً عاملان این اغتشاشات را شناسایی و دستگیر کنند. گفتنی است دعوت کنندگان اصلی آذر منصوری به یاسوج(تشکل فرهنگ و سیاست) حتماً در جریان این حوادث هستند و قانون می تواند با پاسخگو کردن آن ها به مسببان اصلی این حوادث دست پیدا کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر