منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۱
شناسه خبر: 212538
گروه :خبر

یک سیاستمدار جمهوری‌خواه در ایالت تگزاس آمریکا، پیشنهاد کرده است که «جهان اسلام» با بمب هسته‌ای بمباران شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، یک سیاستمدار جمهوری‌خواه در ایالت تگزاس آمریکا با انتشار عکسی در فیس‌بوک پیشنهاد کرده است «جهان اسلام» با بمب هسته‌ای بمباران شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران «سید میلر،» کمیسر کشاورزی تگزاس، یکشنبه شب عکسی از دود قارچی شکل ناشی از انفجار بمب اتمی در فیس بوک به اشتراک گذاشت که بر روی این عکس نوشته شده است: «ژاپن از 9 اوت 1945 با آمریکا در صلح است. اکنون زمان آن است که با مسلمانان صلح کنیم.»

در 6 اوت 1945 آمریکا یک بمب اتمی در شهر هیروشیما و سه روز بعد یک بمب اتمی دیگر در شهر ناگازاکی ژاپن فرو ریخت. در این دو انفجار بیش از 210 هزار نفر جان خود را از دست دادند. آمریکا تنها کشوری است که با دارا بودن بیش از 7 هزار بمب اتمی، از آنها استفاده کرده است.

سیاستمدار آمریکایی: جهان اسلام باید با بمب اتمی بمباران شود

عکسی که میلر در صفحه فیس بوک منتشر کرد، صبح دوشنبه از صفحه‌اش حذف شد؛ اما بیش از 300 نظر دریافت کرد.

وی اکنون در معرض انتقادهای شدید قرار دارد؛ اما هنوز به خاطر گذاشتن این عکس عذرخواهی نکرده است. دفتر او نیز هنوز به درخواست‌ها برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

«تد اسمیث،» سخنگوی ستاد انتخاباتی جمهوری‌خواهان که میلر این تصویر را از این صفحه به اشتراک گذاشته است، گفت: «ما قصد نداریم به خاطر پست‌هایی که در صفحه فیس‌ بوک گذاشته می‌شود، غذرخواهی کنیم.»

وی گفت 18 نفر به حساب کاربری ستاد دسترسی دارند و «من نمی‌دانم چه کسی این کار را کرده است، اما قصد هم ندارم با جادوگری بفهمم چه کسی این کار را کرده است.»

«منی گارسیا،» معاون مدیر اجرایی شاخه حزب دموکرات در تگزاس گفت: «قابل پذیرش نیست که سید میلر جمهوری‌خواه در صدد ترویج چنین لفاظی‌های منزجرکننده باشد.»

وی افزود: «امیدواریم که میلر به مردم تگزاس و مسئولیت داشتن پست دولتی احترام بگذارد و عذرخواهی کند.»

میلر ماه ژانویه گفته بود از ترس این که آمریکا به «کشوری مسلمان» تبدیل شود، نمی‌تواند شب‌ها بخوابد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است