منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
شناسه خبر: 267650
گروه :خبر
image297447

بازیکن تیم فوتبال صبای قم به تیم ذوب آهن پیوست.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  باشگاه ذوب آهن با باشگاه صبا بر سر انتقال اکبر صادقی با هاشم بیک زاده به توافق رسید و امروز این انتقال انجام می شود.

صادقی که در ابتدای فصل به ذوب آهن پیوسته بود در نیم فصل خواهان جدایی از این تیم شد و در نهایت قرار شد او با هاشم بیک زاده مدافع صبای قم معاوضه شود.

سعید آذری  این خبر را تایید کرد و گفت: این مبادله بازیکن انجام شده است. بیک زاده  سابقه بازی در تیم ملی و استقلال را هم دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است