منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۶
شناسه خبر: 316025
گروه :خبر
13950217000314_PhotoA

یکی از مراجع عراق با اشاره به لزوم تشکیل «پارلمان موازی» تأکید کرد که این پارلمان شامل شخصیت‌هایی از حوزه‌های دینی، دانشگاهی، عشایر و سیاستمداران خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت‌الله سید محمدتقی المدرسی از مراجع عراق از مقامات این کشور خواست که برای مقابله با فتنه‌های داخلی با یکدیگر متحد شوند.

 المدرسی همچنین خواستار تشکیل پارلمان موازی با پارلمان کنونی این کشور شد.

وی همچنین اعلام کرد که این پارلمان که آن را ملی خوانده‌ است شامل شخصیت‌هایی از حوزه‌های علمیه، دانشگاهی، عشایر و سیاستمداران باشد.

این مرجع عراقی هدف از تشکیل این مجلس را حل مشکلات کنونی عراق بر اساس مشورت عنوان کرد.

المدرسی همچنین از سیاستمداران این کشور خواست که برای برون رفت از بحران کنونی بر اساس قانون اساسی رفتار کنند و نسبت به عدم مشارکت طیف‌های مختلف در فعالیت‌های سیاسی هشدار داد.

وی همچنین پدیده موسوم به «بهار عربی» را «طوفانی سرکش» قلمداد و تأکید کرد که این طوفان از طریق توطئه بین‌المللی شکل گرفته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است