منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱
شناسه خبر: 319120
گروه :خبر
کمپین حجاب عکس حجاب

یک کارشناس ارشد علوم تربیتی گفت: بی پروایی در نگاه ، بدحجابی و پوشش نامناسب در جامعه امنیت اجتماعی را درگیر چالش های بزرگ می کند و عفت مداری از اصولی ترین پایه های امنیت اجتماعی است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ طاهره داودی ،کارشناس ارشد علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در گفتگو با خبر نگار سوریاس،گفت: یکی از عوامل روان پریشی و آشفتگی روحی ، نگاه های آلوده و ارتباط های نامشروع است .

 

داودی تصریح کرد:  عفت پیشگی ، عامل نجات از همه این اضطراب هاست ، با این که در زندگی کنونی بشر تا اندازه ای بهداشت و درمان رشد یافته است ولی بهداشت جنسی در دنیای کنونی به پایین ترین سطح خود در تاریخ رسیده است پاره شدن پرده های پروا و حیا ره آوردهای خطر ساز و زندگی سوزی را به دنبال خواهد داشت که خانواده های ما را تهدید می کند .

 

این کارشناس ارشد علوم تربیتی افزود: عفت گرایی ، بهداشت کامل جنسی را تامین می کند و پاس داشت ارزش های اخلاقی در گرو عفت پیشگی است وقتی در جامعه بنیان های عفاف فرو ریزد ارزش های اخلاقی نیز از زندگی بشر رخت بر می بندد و نگاه های آلوده گام به گام ارزش های اخلاقی را به کام خود می کشند .

وی ادامه داد : گسترش آزادی های جنسی نسل بحران زده و نامشروع پدید می آورد نسلی که از  عطوفت مقدس خانواده محروم ،و نسل سالم در خانواده های بهنجار و کانون های شایسته و در چارچوب خاص خانواده پدید می آید .

این کارشناس ارشد گفت: یکی از مهم ترین اصول پایداری خانواده ، عفت است و باید توجه شود که همسران بی بندوبار به یکدیگر ، بدبین و بی اعتمادند و در میان همسران غیر عفیف ، عشق مقدس زناشویی حاکم نیست.

وی خاطرنشان کرد: بی پروایی در نگاه ، ناپارسایی در پوشش ، پرده دری در ارتباط های جنسی ، امنیت اجتماعی را درگیر چالش های بزرگ می کند و در مقابل عفت پیشگی نام عفیف را بلندآوازه و ماندگار می سازد و به آن قداست می بخشد امید است.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند