منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲
شناسه خبر: 268385
گروه :خبر
13940323000170_PhotoA

یکی از سارقان مسلح و عاملان شهادت فرمانده پاسگاه حسین‌آباد شوش در عملیات تعقیب و گریز ماموران پلیس کشته و همدست وی نیز دستگیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک منبع آگاه در شوش با بیان اینکه بر اثر تعقیب و گریز و درگیری ماموران انتظامی با سارقان مسلح فرمانده پاسگاه حسین‌آباد این شهرستان به فیض شهادت رسید، اظهار کرد: یکی از عاملان شهادت فرمانده پاسگاه حسین آباد شوش از سارقان مسلح سابقه‌دار است.

وی افزود: نادعلی بدررفته از اهالی ازنا بوده که تاکنون بیش از هشت نفر از اهالی دزفول و اندیمشک را به قتل رسانده است.

این منبع آگاه با اشاره به اینکه این قاتل از زندان فرار کرده است، ادامه داد: این مجرم سه روز پیش یک پژو از دزفول سرقت کرده که شب گذشته در درگیری با ماموران پلیس شهرستان شوش پس از آنکه فرمانده پاسگاه حسین آباد را به شهادت رساند، کشته شد.

وی با اشاره به اینکه نفر دوم نیز با اقدام به موقع نیروهای امنیتی شوش دستگیر شده است خاطرنشان کرد: سارقان مسلح هیچکدام بومی شوش نیستند و تنها ساعاتی پس از ارتکاب جرم و درگیری با ماموران که منجر به شهادت فرمانده پاسگاه حسین آباد شوش شد، در عملیات گسترده تعقیب و گریز توسط پلیس شهرستان شوش دستگیر شدند.

شب گذشته بر اثر تعقیب و گریز و درگیری ماموران انتظامی با سارقان مسلح، فرمانده پاسگاه حسین آباد این شهرستان به فیض شهادت رسید.

در این درگیری که در محل پل شهید ناجیان این شهرستان روی داد سروان «عباس نادری» فرمانده پاسگاه حسین آباد به شهادت رسید و سروان محمد بیرانوند از دیگر پرسنل این پاسگاه مجروح شد.

در این میان، یکی از پرسنل بیمارستان نظام مافی از شهادت فرمانده پاسگاه حسین آباد در کنار همسرش که از پرسنل بیمارستان است خبر داد و گفت: همسر شهید عباس نادری در بیمارستان، همکار ما است که در  شیفت، هنگام شهادت نادری بالای سر وی در اورژانس بیمارستان نظام مافی بود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است