منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۸
شناسه خبر: 330403
گروه :خبر
hhh925

معاون فرماندار بستک افزود: پدیده شوم قاچاق مواد مخدر بیش از آنکه فعالیتى سوداگرانه، تجارى و اقتصادى باشد، ابزارى کارآمد، مؤثر و راهبردى در گسترش نظام سلطه صاحبان قدرت جهان بر کشورهاى توسعه نیافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد احمدی معاون فرماندار بستک در جمع مردم شهرستان در مسجد جامع شهر بستک با اشاره به فرارسیدن سالروز ملی مبارزه با مواد مخدر، اظهار داشت: امروز در جهان زلزله ای خاموش اتفاق افتاده که پس لرزه های آن زن، مرد، جوان و نوجوان را هدف قرار داده است.

 

وی ادامه داد: بعضی افراد جهت سودجویی اقدام به واردات، توزیع و تشویق جوانان به مصرف مواد مخدر می نمایند که مردم باید با آگاهی و راهنمایی جوانان، از انحراف آنان جلوگیری کنند.

 

معاون فرماندار بستک گفت: خانواده ها باید با عمل و پیروی از تعالیم قرآن و دستورات دینی و تربیت اسلامی زمینه سعادت فرزندان خود را فراهم نمایند.

 

احمدی با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر سلامت جامعه را بطور جدی به مخاطره  می اندازد، افزود: اعتیاد به موادمخدر یکى از مهمترین مشکلات اجتماعی، اقتصادى و بهداشتى است که عوارض ناشى از آن تهدیدى جدى براى جامعه بشرى محسوب شده و موجب رکود اجتماعى در زمینه هاى مختلف مى گردد.

 

وی بیان کرد: این بلای خانمان سوز، قدرت اندیشه، نوآوری، پشتکار، کوشش و سازندگی را در انسان ها به ویژه نسل جوان جامعه از بین می برد و بنیان خانوادگی و اعتقاد دینی آنان را به نابودی می کشاند.

 

معاون فرماندار بستک تصریح کرد: پدیده شوم قاچاق مواد مخدر بیش از آنکه فعالیتى سوداگرانه، تجارى و اقتصادى باشد، ابزارى کارآمد، مؤثر و راهبردى در گسترش نظام سلطه صاحبان قدرت جهان بر کشورهاى توسعه نیافته است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است