منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۰۷
شناسه خبر: 369282
گروه :خبر
img_0135

یادواره شهدای مدافع حرم به مناسبت هفته بسیج در پارک ساحلی روستای هلر با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه ( تشییع و تسنن ) جزیره قشم برگزار شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل ازقشم آزاد ،سردارقاسم زارعی از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس در این یادواره به تشریح اوضاع نابسامان و بحران خاور میانه و امنیت کنونی ایران اسلامی پرداخت و گفت :آرامش که در کشور ایران وجود دارد در هیچ کشوری نمی توان پیدا کرد ، وارد هرکشوری که می شوید ناامنی را احساس می کنید .
وی افزود : اگرهر روز یادواره شهداء برگزار شود نمی توان جواب قطره ای از اشک یک مادر و پدر شهید بدهیم .
سردارزارعی با اشاره به اینکه اشک خانواده شهداء برای تنومند شدن درخت انقلاب کم بود و خون شهداء این درخت را تنومند و قدرتمند کرد ، افزود : کشور ایران به برکت خون شهداء درامنیتی به سر می برد که دیگران حسرت آن را می خورند ما باید قدردان این برکت باشیم .

وی با بیان اینکه گروه تروریستی داعش تشییع و تسنن را برای رسیدن به اهدافش از میان برمیدارد ، اظهارداشت : داعش به دنبال در دست گرفتن سرزمین عراق و شام است و برای رسیدن به این هدف قومیت و مذهب نمی شناسد .
یادگاران ۸ سال دفاع مقدس بیان کرد : گروه داعش از پول نفت کشور سوریه و مردم این کشور را به عنوان کالا و برده بفروش می رساند و با پولی که ازاین کشور بدست آورده است به جنگ این کشورمی رود .
وی با بیان اینکه جنگ ۸ سال دفاع مقدس تمام دنیا علیه ایران ایستادند ، گفت : در ۲۸۸۸ روز جنگ کشور ایران شاهد تشییع جنازه بهترین جوانها بود ، ۸ سال دفاع مقدس گل های کشورمان را به انقلاب هدیه کرده ایم .
سردارزارعی درادامه به خاطراتی از ۸ سال جنگ تحمیلی و روحیه ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام در نبرد حق علیه باطل پرداخت .
در ادامه این آیین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم گفت : شهداء با جان خود مثل شمع به جامعه نورانیت بخشیدند و با حضورشان در جنگ امنیتی برای کشور ایران رقم زدند که هیچ جای دنیا نمی توان این امنیت را نیز پیدا کرد .
رحمت الله دهقانی افزود : نه تنها ما باید یادی از شهداء بکنیم بلکه باید از سیره و روش آنها به عنوان الگو در زندگی خود بکار گیریم .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم با اشاره به اینکه تفکربسیجی نشات گرفته از فرهنگ عاشورا است ، گفت : همه باید برای توسعه و ترویج فرهنگ بسج تلاش کنند.
دهقانی در پایان ازخانواده شهدا ء ، مسولان ، مردم جزیره قشم و بسیجیانی که دراین یادواره شرکت کرده اند تشکر و قدردانی کرد .

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت