منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸
شناسه خبر: 255371
گروه :خبر
hormoz

نعمت رئوفی تهیه‌کننده و گوینده پیشکسوت رادیو، صبح امروز پس از مدتی تحمل بیماری در بیمارستان کسری درگذشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ نعمت رئوفی تهیه‌کننده، گوینده و هنرمند پیشکسوت رادیو که حدود نیم قرن تجربه همکاری با رادیو را داشته، ساعاتی پیش به‌دلیل مشکلات قلب و ریه دار فانی را وداع گفت.

گوینده پیشکسوت رادیو درگذشت+عکس

رئوفی سال ها در شبکه‌های مختلف رادیویی فعالیت داشته است و در سال 61 بازنشسته شد، بعد از آن باز هم برای فعالیت در رادیو از او دعوت شد و دوباره با شبکه‌های رادیویی همکاری می‌کرده است.

از جمله آخرین فعالیت‌های وی به کار در رادیو جوان می توان اشاره کرد. مهر ماه سال گذشته بهنام احمدپور مبارکه مدیر شبکه رادیویی جوان با برپایی مراسمی از این هنرمند تجلیل کرده بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی