منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵
شناسه خبر: 206758
گروه :خبر
13930614000300_PhotoA

گوگل بی سروصدا مدل تازه ای از عینک هوشمند خود را عرضه کرده که برای جلب نظر صاحبان مشاغل طراحی شده است. نمونه های اولیه این عینک دارای نرم افزارهای مختلفی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، انتظار می رود فروش عمومی این عینک از پاییز امسال آغاز شود. عینک جدید به خصوص از نظر طراحی تفاوت های فراوانی با نسخه اولیه عینک گوگل دارد که به علت گرانی و عدم استقبال عمومی به یک طرح شکست خورده مبدل شد.

عینک تازه از نظر ظاهری شباهت بیشتری با عینک های عادی دارد و از پردازنده های سریع تر ساخت اینتل در آن استفاده شده است. عمر بیشتری باتری یکی دیگر از مزایای این عینک است.

هنوز جزییات چندانی در مورد امکانات این عینک در دسترس نیست، اما گفته می شود گوگل برنامه های کاربردی خاصی را با مصارف پزشکی، لجستیک، ساختمانی و … برای عینک تازه اش طراحی کرده است.

این شرکت کماکان قصد دارد نسخه ای ساده تر از این عینک را برای استفاده کاربران عادی طراحی و عرضه کند، اما مشخص نیست این مدل چه زمانی در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی