منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵
شناسه خبر: 342482
گروه :خبر
n00000990-b

با توجه به اینکه ایدئولوژی های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر گرفته از قرآن و فرامین اهل البیت (ع) است لذا اگر ایران درصدد کسب رضایت کامل آمریکایی هاست بایستی ایدئولوژی خود را تغییر دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ توافق هسته ای ایران با ١+۵ به سرکردگی آمریکا که در ٢٣ تیرماه ١٣٩۴ مورد توافق دو طرف قرار گرفت حاوی پند ها و عبرتهای فراوانی برای عده ای از خواص و سیاسیونی می باشد که طبل تعامل و مذاکره با آمریکا را با توجه به خوش بین نبودن مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) با مذاکره با آمریکا اصرار بر مذاکره داشتند حتی تا جایی پیش رفتند که قیام عاشورا را که حاوی درس ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم می باشد  با مذاکرات یکسان دانستند.

 

با نگاهی به روند دشمنی آمریکا  پس از پیروزی انقلابی اسلامی متوجه می شویم  که دشمنی آمریکا با هسته ای، حقوق بشر و امثال آن نیست زیرا غربی ها درصدد ضعیف کردن توانمندی های ایران در زمینه های مختلف  می باشند.

 

با توجه به اینکه ایدئولوژی های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر گرفته از قرآن و فرامین اهل البیت (ع) است لذا اگر ایران درصدد کسب رضایت کامل آمریکایی هاست بایستی ایدئولوژی خود را تغییر دهد.

 

دفاع از مظلومین که در تعبیر آمریکایی حمایت از تروریسم است یکی از آیتم های ایدئولوژی اسلامی است آیا ملت ایران دفاع نکردن از مظلومان را می تواند بپذیرد؟

 

با توجه به آموزه های دینی و مصداق آن که آیه شریفه سوره انفال که خداوند متعال می فرمایند: “ان استنصروکم فی الدین فعلیکم النصر .. . اگر گروهی به خاطره حفظ دین و آیین شان از شما یاری طلب کنند بر شما لازم است که یاری آنان بشتابید” با کمال صراحت  مسلمانان را ملزم می نماید تا به یاری برادران خود که مورد ظلم قرار گرفته اند شتافته و به این وظیفه دینی خود جامه عمل بپوشانند.

 

حال به مسئولان گرانقدر این نظام پیشنهاد می کنم با توجه به تجربیات گذشته و حال مبنی بر حیله گری و مکاری آمریکایی ها هرگز به آنها اعتماد نکنند و بایستی با اتکا به نیروهای توانمند و انقلابی با برنامه ریزی دقیق و سازمان یافته، اطاعت همه جانبه از رهبر جامعه و با مدیریت جهادی در مسیر پیشرفت محکم  و استوار گام برداریم.

 

 

انتهای پیام/ ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است