منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۳
شناسه خبر: 276921
گروه :خبر
Logo Template - Logo_13

استان هرمزگان دارای وبلاگ هایی با توانمندی های بسیار بالا است که توسط تخبگانی از دانش آموز تا دانشجو و کارگر و کرمند مدیریت آنها را برعهده دارند لذا گوشه ای از این توانمندی ها را به صورت گلدون وبلاگی تهیه شده است.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز وبلاگنویسان هرمزگانی در هفته دوم بهمن ماه مطالب زیبا و با کیفیتی منتشر کردند که گزیده ای از بهترین مطالب این هفته را به صورت گلدون وبلاگی منتشر می کنیم:

جاده های بشاگرد باید ثبت جهانی شوند

جاسک-بشاگرد-5

اینجا بشاگرد است،همان منطقه ای که سالها در محرومیت و فقر شدید به سر میبرد و مردمان آن با انواع مشکلات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی،و غیره مواجه بودند، و با گذشت چندین سال از شهرستان شدن این منطقه حرف ها و شعارهای متفاوتی در زمینه توسعه و پیشرفت از سوی مسئولین این شهرستان و حتی استان شنیده میشود.

ادامه مطلب

 


 

آموزش وبلاگ نویسی/قسمت اول

blog-1

وبلاگ و وبلاگ نویسی یکی از محبوب ترین فعالیت های حال حاضر فضای مجازی را به خود اختصاص داده است که می توان از آن به عنوان یک صفحه شخصی و یا دفترچه یادداشت نام برد.

ادامه مطلب


 

انتخاب اصلح/موج وبلاگی

textgram_1454069070

نماینده بایدخدوم،امتحان داده،با کفایت،برنامه دار،خوشنام و جوانگرا باشد و به جوانان اعتقاد داشته باشد. حضرت امام خامنه ای(مدظله)

ادامه مطلب


دختری که می خواست ملاله ای دیگر شود

34340106973676328910

اگر ملاله یوسف زای پاکستانی با تیری که از سر جهالت به سرش شلیک شد جهانی گشت و خشونت جزم اندیشان مذهبی او را شهره ی عام و خاص کرد، اینجا در جنوب ایران دختری افغانی می زیست که سودایی همچون ملاله در سر داشت،دختری از تبار مهاجران افغانی که اندیشه ای بلند در سر داشت و می خواست که متفاوت از همگنانش باشد.

ادامه مطلب


 

مردم بشاگرد هوشیار باشند/ بهترین را انتخاب کنید

267792_974

مردم ایران این روزها هر فرد یا گروه یا حزب و غیره هر کدام به نوعی در تکاپو و جستجوی انتخابی اصلاح  برای نمایندگی راهی خود هستند تا راهی خانه ملت کنند که در این میان مردم بشاگرد هم به  در پی انتخابی اصلاح، متدین، دلسوز و کاراند هستند.

ادامه مطلب


رای من…!!!

574t_0f94c85366b3543f0023dc62b05274ed-300

من که میروم رای بدهم شماهم بروید رأی بدهید.

ادامه مطلب


چراغ های برنطین خاموش است شمع روشن کنید…

gOjsf

با وجود نیروگاه برق در دهستان برنطین همچنان خیابانها و کوچه های وجود دارند در این دهستان که در تاریکی به سر می برند ، دهستان برنطین خود نیز یک نیروگاه برق بزرگی دارد ولی در تاریکی به سر میبرد.

ادامه مطلب

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است