منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۵
شناسه خبر: 268052
گروه :خبر
IMG_6979

شهرستان میناب با توجه جعمیت ۲۵۰ هزارنفری در حوزه شرق استان هرمزگان که دومین شهرستان استان را با خود یدک می کشد همچنان با کمبود پزشک در درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان مواجه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ذاکری شهروند در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب ،با اشاره به کمبود پزشک در درمانگاه تامین اجتماعی ولی عصر(عج) میناب و صف های طولانی برای گرفتن نوبت در اوایل هر روز  گفت : چرا دراستان ودیگرشهرستانها به بیمه شدگان تامین اجتماعی خدمات بهتری ارائه می شود ولی درمیناب ابن گونه نیست.

 

وی توجه ویژه مسئولان برای ارتقاء و مجهز کردن این درمانگاه خواستار شد و افزود: با یک یا دو پزشک عمومی درشان این مردم ولایت مدار مینابی نمی باشد لذا مسئولان استان و شهرستان برای ارتقاء درمانگاه بصورت تخصصی تلاش نمایند.
فتوحی یکی دیگر از شهروندان مینابی در این باره گفت : چرا پزشک متخص زنان در درمانگاه وجود ندارد وچرا همه امکانات برای بندرعباس پس مردم دیگر استان کجا باید بروند مشکل درمانی خود حل نمایند.

شهروند دیگری ضمن گلایه از سیستم نوبت دهی در بخش دندانپزشکی در این درمانگاه بیان داشت: برای گرفتن نوبت باید ساعت ۴ صبح به این مکان مراجعه شود خیلی از بیماران دارای مشکل دندان بعد مسافت از یک طرف و درد حاصل از بیماری از طرف دیگر روزهای متوالی برای گرفتن نوبت در زمان مشخص با مشکل مواجه هستند.

 

وی گفت: درمانگاه ولیعصر(عج) میناب با توجه به نسبت جمعیت شهرستان و مراجعه کنندگان از شهرهای دیگر جوابگوی نیاز بیماران نیست و باید فکر اساسی برای ارتقاء و تجهیز کردن به لوازم پزشکی و افزایش پزشک های متخصص در این درمانگاه بشود.
محمد صالح مزیدی ، رییس درمانگاه تامین اجتماعی ولی عصر (عج) شهرستان میناب بیان کرد: با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم و خوشبختانه درسال جاری با اضافه کردن پزشک عمومی دیگرپزشک مریض های پذیرش شده به روزهای بعد نداریم.
وی خاطرنشان کرد : با توجه به موقعیت جغرافیایی ویژه این شهرستان مراجعه کنندگان بیمار  به جز از میناب ازشهرستانهای جاسک ، سیریک ، بشاکرد، رودان به این درمانگاه مراجعه می کنند  و همین امر باعث کمبود نیروی انسانی درمانگاه شده است.

 

محمد صالح مزیدی همچنین از ارتقای آزمایشگاه به انجام  آزمایش های تیرویید و کلیوی در آینده نزدیک درمیناب خبر دادو گفت: با تجهیز آزمایشگاه مشکل بسیاری از بیماران تیروئیدی و کلیوی برطرف خواهد شد.
درمانگاه تامین اجتماعی میناب دارای داروخانه ،بخش های اطفال ، دندانپزشک و کارشناسی مامایی ، ترزیقات می باشد که در آینده نزدیک ازسیستم نوبت دهی تلفنی برخوردار خواهد شد.

 

انتهای پیام /م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی