منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۷
شناسه خبر: 280350
گروه :خبر
IMG_0001

نامناسب بودن آسفالت شهرستان بندرعباس بازار کار مکانیک ها را داغ کرده و از سوی دیگر خاموشی در برخی محلات شهرستان بندرعباس موجب شده سارقان کیف قاب به سمت این محلات جذب شوند و نا امنی شهروندان فراهم گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ؛ آب و هوای مناسب در فصول سال ، ساحل وآثار تاریخی در شهرستان بندرعباس موجب شده است این شهرستان سالانه گردشگران زیادی در فصل زمستان به خصوص تعطیلات نورورز به خود جذب کند.

 

استان هرمزگان از دیر باز محل نخستین اجتماع ها، گاهواره فرهنگی کهن و مرکز آبادی بوده است، دریایی زیبا و نعمت های که خداوند آن را نصیب هرمزگان نموده موجب گردیده این استان به یک قطب توریستی در جنوب کشور تبدیل شود و هر چهار فصل آن پذیرای گردشگران از اقصی نقاط کشور باشد.
ساحل نیلگون خلیج فارس در این استان می درخشد و جنگل حرا یکی از عناصر خلقت در آب شور دریای هرمزگان و از شگفتی های این ساحل است که در نوع خود بی نظیر می باشد و زیست گاه بسیاری از گونه های دریایی در این منطقه است.

 

وضعیت نامناسب آسفالت و چاله ها جلوه نامناسبی به شهر داده است و در این خصوص موسی کمالی شهروند بندرعباسی که بیش از 25 سال است در این شهرستان زندگی می کند در خصوص آسفالت خیابان های این شهرستان و زیر ساخت های شهری می گوید: حفاری های پی در پی در پیاده روهای سطح شهر، وضعیت نامناسب آسفالت شهر و چاله ها جلوه نامناسبی به شهر داده و مشکلاتی برای مردم به ویژه تردد وسایط نقلیه و استهلاک خودرو ها شده است.

 

وی با بیان اینکه اتفاقات و حوادث احتمال آنکه وجود دارد هر روز به سراغمان بیاید ، افزود: صبح ها که با هزاران امید و آرزو خانه و فرزندان خود را در پی لقمه ای نان و پیگیر کارهای خود ترک میکنیم حوادث و اتفاقات بالقوه ای مارا در برمی گیرند مثل یک نارنجک عمل نکرده  از دم در خانه تا مقصد و محیط کار ما راهمراهی می کند.
باز هم خاموشی در کوچه های شهر بندرعباس

 

این شهروند بندرعباسی از خاموشی کوچه های مجتمع گل ابریشم واقع در گلشهر جنوبی بندرعباس ابراز نارضایتی کرد و اظهار داشت: روشنایی در برخی کوچه های محله ی گلشهر جنوبی به خصوص مجتمع گل ابریشم بندرعباس وجود ندارد و مردم در هنگام تردد در شب در این محدوده احساس امنیت نمی کنند و از مسئولین مربوطه استدعا داریم برای حل این مشکل چاره ای بیاندیشند.

 

نامناسب بودن آسفالت شهرستان بندرعباس موجب شده خیلی از عزیزان مکانیکی ما که در شهر خود درآمدی آن چنان از این شغل ندارند به بندرعباس بیایند و در این شهرستان درآمدزایی کسب کنند، از سوی دیگر خاموشی ها در برخی محلات شهرستان بندرعباس موجب شده سارقان کیف قاب به سمت این محلات جذب شوند و نا امنی شهروندان فراهم گردد.
حکایت مفقود شدن تعدادی سرویس بهداشتی بعد از مدت ها

 

مهدی فیروزی شهروند دیگر بندرعباسی در خصوص کم بودن سرویس های بهداشتی در سطح شهر بندرعباس می گوید: شهرستان بندرعباس با توجه به موقعیت مناسب آن به منطقه ی گردشگری تبدیل شده است اماسرویس های بهداشتی در سطح این شهرستان پاسخگوی مهمانان بندرعباس نیست.

 

وی با بیان اینکه در ایام عیدنوروز تعدادی سرویس بهداشتی اضافه می شوند اما بعدها مفقود خواهند شد اذعان کرد: در ایام عید نوروز تعدادی سرویس بهداشتی در سطح شهر قرارداده می شود اما بعدها این سرویس های بهداشتی مفقود و حتی جاهای هست که تخریب می شوند و کسی نیست که از آن ها نگهداری کند.
شهروند بندرعباسی، بندرعباس را قطب اقتصادی کشور دانست و بیان داشت: شهرستانی که قطب اقتصادی کشور است نباید از کم بودن ساده ترین امکان بهداشتی محروم باشد و جا دارد که مسئولین همت بیشتری به خرج دهند و توجه ی بیشتری به آن داشته باشند.

 

فیروزی گفت: تلاش زیادی در این خصوص صورت گرفته است اما با وجود آن مشکلات زیرساختی وجود دارد که در مواقع بارندگی شاهد آبگرفتگی معابر و در برخی محلات جاری شدن آب به خانه های مردم شاهد ضررو زیان زیادی به شهروندان هستیم که باید جهت بر طرف سازی مشکلات زیرساخت ها اقدام شود.

 

وی به خورهای سطح شهرستان بندرعباس اشاره داشت و خاطرنشان کرد: خور در کشورهای دیگر نقاطی دیدنی و خیلی زیبا می باشد اما اینجا نقطه ی زیاد جالب نیست و بدترین مشکل ما این است که فاضالب ها وارد دریا می شود و ما اگر بندرعباس را با بندرخمیر مقایسه کنیم ساحل آنجا زیباتر است.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان