منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
شناسه خبر: 254780
گروه :خبر
images

ساکنین شهرک خلیج فارس روستای دهو میناب با گذشت هفت سال از واگذاری زمین به متقاضیان همچنان در نبود شبکه آب و برق در این شهرک روزگار را سپری می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ اسلامی یکی از ساکنین شهرک خلیج فارس روستای دهو در شهرستان میناب  در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب ضمن گلایه از  عدم توجه و تخصیص اعتبارات لازم مبنی بر توسعه شبکه آبرسانی به شهرک خلیج فارس گفت: با گذشت قریب به ۷ سال از ایجاد شهرک در این روستا همچنان ساکنین این شهرک با مشکل نبود آب و برق مواجه می باشند.

 

وی عدم توسعه شبکه آبرسانی به شهرک خلیج فارس را مهمترین دغدغه ساکنین و اهالی روستای دهو عنوان کرد و افزود: با وجود پیگیری های زیاد توسط شوراء و دهیار این روستا ولی همچنان در آرزوی انجام پروژه آبرسانی به این شهرک چشم به راه نشسته ایم.

 

اسلامی با اشاره به اتمام ساخت و ساز با وجود مشکلات زیاد و کسب پروانه پایان کار ۱۰۰ ساختمان در این شهرک اظهار کرد: مردم این روستا در نبود انشعاب آب در منازل با وجود مشکلات زیاد زندگی می کنند لذا مسئولین امر نسبت به رفع مشکلات ساکنین این شهرک توجه ویژه ای داشته باشند.

 

ساکن شهرک خلیج فارس روستای دهو عدم توسعه شبکه و خطوط برق ۷۰ درصد از منازل مسکونی این شهرک را  مشکل و دغدغه دیگر ساکنین این شهرک عنوان کرد و  اذعان داشت: مدیریت برق شهرستان نیاز است نسبت به بررسی علل و عوامل در توسعه خطوط و برق دار شدن منازل دیگر در این شهرک اقدام نماید.

 

وی خاطر نشان کرد: منازل شهرک خلیج فارس به دلیل نبود آب و برق خالی از سکنه شده که در صورت رفع مشکلات موجود شاهد رشد و توسعه روستای دهو خواهیم بود.

 

روستای دهو  با جمعیتی بالغ بر  ۴۰۰۰ نفر  در ۱۷کیلومتر  از مرکز شهرشتان میناب واقع شده است.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است