منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۲۰
شناسه خبر: 363862
گروه :خبر
1016327
 

طنزسیاسی؛

گلابی ، فریب بخور !

فریب دادن گلابی ها در زمان گذشته یکی از سوژه هایی بود که بالا دستی ها زمان برای سرگرمی ، خندیدن و برای رسیدن به پست و مقام از آن استفاده می کردند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ از قشم ، روزی باغبانی برای پز دادن در یک مهمانی فامیلی سعی کرد بهترین هلوهای باغ خود را در جمع مهمانان به نمایش بگذارد ، وقتی حاضرین هلوهای پر زرق و برق را دیدند برای خوردن این میوه ها لحظه شماری می کردند اما زمانی که لب به میوه زدند میوه ها پر از کرم بود که جز شرمساری میزبان چیز دیگری به همراه نداشت ، صبح روز بعد باغبان رفت و تمام درخت ها را قطع کرد و گفت ، می روم از روحانی یاد می گیرم و باغی از گلابی و سیب برپا می کنم !
باغی از سیب و گلابی که جناب رییس جمهور بنا نهاد سرلوحه ای شد برای باغداران و کشاورزان تا اینگونه در اقتصاد مقاومتی فعالیت کنند ، باغی که قرار است تمام جوانانی که با تعطیلی کارخانه ها در این دولت بیکار شدند در این باغ مشغول به کار شوند ، راستی آقای رییس جمهور یک کمی هم به فکر ارتباط با خارجی ها باشید تا محصولات باغتان مثل سیب زمینی ها فاسد نشود ، ای وای یادم رفته بود برجام دولت تدبیر و امید راه های ارتباط با کشورهای خارجی را همواره کرده است ، آقای اوباما خسته نباشید بفرمایید سیب و گلابی ناب ایرانی ، به هرحال شما یکی از بانی ها این باغ سرسبز و خرم هستید .
آقای رییس جمهور این کودکان هنوز به سنی نرسیده اند که صاحب باغ ها را تشخیص دهند مطمئنا اگر می دانستند این باغ از آن شماست هیچ وقت به این باغ دست درازی نمی کردند ، حال ما با ریش سفیدها محل حرف زده ایم و از والدین این کودکان تعهد گرفته ایم دیگر سمت و سوی باغ شما نیاییند ! بی زحمت وقتی درختانتان به ثمر نشست یک کیلو گلابی برای ما بفروشید ، آخه تعریف می کنند گلابی های باغ شما محشراست !
بعضی ها فکر می کنند این باغ می تواند برگ برنده ای در انتخابات برایشان باشد و همراه یارانه ۴۵ هزارتومانی برای هر ایرانی یک کیلو گلابی بفرستید تا رای جمع کنند اما این را بدانید دوران گلابی ها تموم شده است الان ملت ایران آنقدر بیدار و هوشیارهستند که باغ گلابی که هیچ سکوهای طلا هم نمی تواند آنها را فریب دهد ، برجام و باغ سیب و گلابی وقت سوزی و نمونه ای از بد عهدی دولت مردان به مردم ایران است .
برجام که قرار بود در زندگی مردم نقش بسزایی داشته باشد این روزها به یکی از سوژه های خنده آور در فضای مجازی تبدیل شده است و نتوانسته است آن گونه که باید و شاید در زندگی مردم تاثیری داشته باشد .
دراین میان شنیده تایید نشده حاکی از آن است ، مدیرانی که در این دولت اختلاس کرده اند و از جیب بیت المال پول کش رفته اند ، آقای رییس جمهور برای تنبیه آنها دستور داده است یک ماه در باغ برجام به کارگری مشغول باشند و به درختان سیب و گلابی آب و کود دهند !!!
اخبار تایید نشده حکایت از آن دارد که باغداران و کارآفرینان نمونه ازهمین الان از حضوراین فعال دراین عرصه احساس خطر کرده اند و تیم داوری را به لابی گری متهم می کنند !
در پایان می نویسم باغ خیالی شما باب آن در اختیارمستکبرانی است که برای ضربه زدن به مسلمانان از جان و دل مایه می گذارند پس خواهشا مردم را با وعده ۱۰۰ روزه ، برجام ، یا باغ سیب وگلابی و این حرف ها فریب ندهید ، اگر برجام ، برجام بود مردم  دراین چند ساله می دیدند .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت