منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲
شناسه خبر: 316323
گروه :خبر
13920119000257_PhotoA

مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی ضمن تکذیب اخبار منتشر شده مبنی بر عدم امکان درمان بیماران مبتلا به تومور مغزی در این بیمارستان، گفت: همانطور که قبلاً اعلام شد بیماران بی بضاعت مبتلا به تومور مغزی را رایگان درمان می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سعید هاشم‌زاده مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی ضمن تکذیب اخبار منتشر شده مبنی بر عدم امکان درمان بیماران مبتلا به تومور مغزی در این بیمارستان، تصریح کرد: همانگونه که پیش از این هم اعلام کرده بودیم، تعدادی از بیماران بی بضاعت که شرایط تشخیصی مشکلی دارند، در حاشیه کنگره بین‌المللی سرطان به صورت رایگان درمان خواهند شد.

سعید هاشم زاده گفت: ما از ابتدا نیز اعلام کرده بودیم که در فرایند درمان، پزشکان آلمانی در قالب گروهی همراه با پزشکان ایرانی نسبت به تشخیص نوع درمان مورد نیاز اقدام می‌کنند و در نهایت اعمال جراحی توسط پزشکان ایرانی انجام می‌شود.

لازم به ذکر است، بیمارستان رضوی از 26 اردیبهشت تا 3 خرداد پذیرای بیماران صعب‌العلاج مبتلا به تومور مغزی خواهد بود. این بیماران با تعیین وقت قبلی و از طریق بررسی پرونده پزشکی بیمار توسط متخصصان مغز و اعصاب بیمارستان رضوی انتخاب شده و در زمان حضور متخصصان بین‌المللی در صورت نیاز جهت اتخاذ روش مناسب درمانی از این اساتید صرفا مشورت گرفته خواهد شد. بیمارانی که درخواست دریافت این خدمات را دارند؛ می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه و همچنین دریافت وقت قبلی با شماره 36002794-051 تماس حاصل فرمایند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی