منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۳
شناسه خبر: 347193
گروه :خبر
IMG_0204-660x330

امام جمعه موقت شهرستان قشم گفت: عدم نظارت بر فضای مجازی موجب گسترش روابط نامشروع در بین جوانان کشور شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، حجت الاسلام احمد غلامی، امام جمعه موقت قشم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم  افزود : اگر فرهنگ استفاده از فضای مجازی در جامعه نهادینه نشود باید شاهد افزایش خیانت، فساد و سردی در میان خانواده ها باشیم ، فضای مجازی کنونی در تضاد با ارزش های ایرانی اسلامی است چرا که تکنولوژی آن مبتنی بر اهداف غرب تعبیه شده است.

غلامی با تاکید بر نظارت والدین بر استفاده فرزندانشان از فضای مجازی گفت: خانواده ها باید در شرایط کنونی نظارت بیشتری بر نحوه استفاده از فضای مجازی و عضویت در شبکه های اجتماعی داشته باشند و همچنین فضای مجازی در کشور باید پالایش شود و در کنار ان محتوای مناسب و تکنولوژی های ساخت کشور در اختیار نسل جوان قرار گیرد .

امام جمعه موقت قشم با اشاره به روز جهانی مسجد اظهار کرد : مسجد محل تعالی و رشد انسان است که از صدر اسلام پایگاهی برای جذب نیرو و تولید فکر بوده و در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی نیز نقش اساسی داشت.

وی افزود: در زمان انقلاب مسجد به عنوان سنگر مستحکم انقلابیون بود که در نهایت منجر به پیروزی و به ثمر نشستن انقلاب شد.

غلامی با اشاره به این مطلب که برنامه ریزی دشمن در جنگ فرهنگی خالی کردن مساجد است، گفت : مسئولین باید توجه کنند با برنامه ریزی صحیح و تنوع بخشی به مسجد موجب جذب جوانان به سمت این مکان مقدس شوند.

خطیب نماز جمعه قشم در بخش دیگری از خطبه به اول شهریور مصادف با روز پزشک اشاره کرد و ضمن تبریک این روز به جامعه پزشکی کشور و منطقه اظهار کرد: پزشکان حاضر در منطقه با وجود کمبود امکانات و سختی در حال ارائه خدمات در حوزه سلامت هستند که زحمات شان شایسته تقدیر است.

وی بیان کرد: پزشکان افراد مومن و متعهدی هستند که نیاز است ضمن ارائه امکانات بهتر به این قشر موجبات حضور متخصصان بیشتر در حوزه های مختلف سلامت شهرستان فراهم شود.

غلامی به هفته دولت نیز اشاره کرد و ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، گفت:دولت با حداقل منابع در حال فعالیت است و به مردم خدمات رسانی می کند.

امام جمعه موقت قشم اضافه کرد: از انجایی که مردم همیشه پشتیبان دولت هستند نیاز است دولتمردان به فکر مردم و رفع مشکلات و گرفتاری های موجود در جامعه باشد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که در فضای جامعه باید نقد وجود داشته باشد اظهار کرد: نباید نقد را با توهین و افترا بستن یکی دانست زیرا نقد اگر از سر دلسوزی و منصفانه و بدور از غرض ورزی های شخصی و حزبی باشد موجب رشد و تعالی جامعه خواهد شد.

غلامی افزود: اگر مدیری در بخشی از دولت موجب خطا شد این را نباید به جمع تعمیم داد زیرا بدنه دولت، انقلابی و در حال تلاش و فعالیت است که وظیفه مردم حمایت و همراهی با دولت است.

امام جمعه موقت قشم به روز کارمند نیز اشاره کرد و گفت: کارمندان ما که در بدنه نظام هستند افراد مومن و شریفی هستند و از مردم هستند که متاسفانه بخش زیادی از این قشر از حداقل امکانات نیز برخوردار نیستند.

وی در پایان گفت : خوشبختانه کارمندان افراد انقلابی و پر تلاش هستند که نیاز است بیش از پیش به این قشر زحمت کش توجه و رسیدگی شود.

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی