منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰
شناسه خبر: 286947
گروه :خبر
IMG_3539

مردم بندرعباس و استان هرمزگان حضور پرشور در پای صندوق های رای را وظیفه ملی برای خود می دانند و اظهار کردند: به دستور رهبر عزیزمان ، برای نابودی دشمن و وظیفه شرعی خود می دانم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز حضور درانتخابات یکی از مظاهر اقتدار ملت و حاکمیت محسوب می‌شود، در حالی که تنها چندین ساعات از شروع رای گیری می گذرد با انبوه ای از جمعیت در محلات متعدد انتخاباتی در حال رای دادند.
پرسش های که دلیل شرکت در انتخابات و معیارشان از انتخابات چیست در جمع رای دهنده ها اظهار شد .
زهرا علی پور، جوان هرمزگانی با اشاره به  حضورش در انتخابات گفت: سهم خود را برای کشورم ایران ادعا کنم و معیارش از فرد انتخاب کننده اش این است که به فکر مردم و مسائل کشور باشد و از منابع که در اختیارشان قرار می دهند برای خودش استفاده نکند و خود را از مردم بداند.
سمانه غلامی  با اشاره به گرم بودن هوا و با یک کودک در بغل  حضور خود را الزامی دانست و گفت: باید نماینده ای داشته باشیم که در مواقع بحرانی به درد مردم و استانش بخورد.
وی  معیار انتخابش را شناخت و مقایسه با دیگر کاندیدها دانست و تاکید کرد: نماینده منتخب مردم باید از حق شهرمان دفاع کند با توجه به استان مان که از مناطق محروم برخوردار است از محرومت در بیاورد و به عقیده من این است نباید استان همیشه محروم باشد.
حیدر بهرامی پیرمرد میانسالی که با کمک نوه اش و عصاء به دست شرکت در انتخابات اظهار کرد: به دستور رهبر عزیزمان ، برای نابودی دشمن و وظیفه شرعی خود می دانم.
وی صداقت و عدالت را معیار انتخاب می داند و گفت: فردی که این دو مورد را داشته باشد می تواند به مردم خدمت کند و خود را از مردم بداند.
محمد محمدی از نوجوانان رای اولی که حضورش در انتخابات گفت: هدف ما سعی در بهتر شدن وضع استان مان است و مشکلات ما جوانان استان از جمله شغل را حل کند.
معیار در انتخاب با توجه به سخنان رهبرمان دانسته ام که باید این مدیریت و صداقت داشته باشد.

 

سکینه غلامشاهی بانوی میانسال هرمزگان با اشاره به حضور خود در انتخابات اظهار کرد:به دلیل خون شهدا و عزت کشورمان است، معیار از انتخاب را که وظیفه شناس باشد ، پیروی رهبر، قول های که داده شده اند و خصوصا برای جوانان عمل کنند.

نجمه شاکری با توجه به حضورشان در انتخابات گفت: یک وظیفه است و آینده کشورمان را رقم بزنیم، معیار از انتخاب ایجاد اشتغال جوانان و حل مشکلاتشان معیار خود قرار دهد .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است