منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۴
شناسه خبر: 270816
گروه :خبر
13941013000101_PhotoA

معاون امنیتی وزیر کشور با اعلام اینکه امروز گزارش بررسی‌ها درباره موضوع سفارت عربستان را به مقامات مسئول ارائه کردیم، گفت: 154 نفر در خصوص این موضوع دستگیر و احضار شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور با اشاره به بررسی موضوع حمله به سفارت عربستان اظهار داشت‌: نتیجه بررسی‌ها را امروز به مقامات مسئول گزارش کردیم.

وی تصریح کرد: افرادی که هم در کرج و هم در تهران تشکل‌هایی را داشتند، در این قضیه تحت تاثیر احساسات قرار گرفتند و متأسفانه از آن نقطه مناسبی که باید در حد بیان احساسات باشد فراتر رفته و به سفارت عربستان تعرض کردند که شناسایی شده‌اند.

معاون امنیتی وزیر کشور با بیان اینکه تعدادی از این افراد دستگیر و تحویل دادستانی شدند، اظهار داشت: برخی دیگر نیز در بازداشت هستند و تعدادی هم تحت تعقیب قرار دارند که قطعاً‌ آنها هم احضار و یا جلب خواهند شد و ما پرونده را تا آخر دنبال خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا عربستان نیز در پشت این قضیه قرار داشته است یا خیر، افزود: تا این لحظه دلیل و مدرکی دال بر اینکه خود عربستان پشت قضیه باشد نداریم اما احتمالاتی را دادیم که باید دستگاه‌های اطلاعاتی و نهایتاً جامعه اطلاعاتی بررسی کنند و اگر چنانچه مدرک و سندی به دست آید بحث بعدی خواهد بود اما تا این لحظه خیر.

ذوالفقاری در پاسخ به این سوال که تاکنون چند نفر در این رابطه دستگیر شده‌اند، افزود: حدود  154 نفر دستگیر و احضار شدند و شماری هم در بازداشت هستند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است