منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۳
شناسه خبر: 337115
گروه :خبر
img_0661_0

فرمانده حوزه حضرت صدیقه کبری (س) هشتبندی از سرکشی وآموزش نظامی در گردهمایی جوانه های صالحین دو پایگاه مقامت بسیج حضرت زینب کبری(س) ومهدیه الزهرا در هشتبندی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛فریبا رستاخیز فرمانده حوزه حضرت صدیقه کبری (س) هشتبندی پیرامون برگزاری این گردهمایی در گفتگو با میناب جنوبگفت: طریقه صحیح هدف گیری ، تیراندازی ، باز و بست سلاح و… جزئی از آموزش کار با سلاح در این  گردهمایی بوده است.

 

وی برگزاری این گردهمایی را با هدف آموزش نظامی و آمادگی کافی بسیجیان در برابر خنثی نمودن اهداف دشمنان هم در جنگ نرم و هم جنگ سخت عنوان کرد و افزود: متربیان حلقه های صالحین پایگاه های مقاومت بسیج مذکور آموزش کار با سلاح و متعلقات آنرا فراگرفتند.

 

فرمانده حوزه حضرت صدیقه کبری (س) هشتبندی خاطر نشان ساخت: برگزاری برنامه های علمی و آموزشی شامل قرائت مفاهیم قرآنی و حفظ سبک زندگی اسلامی در بحث زکات، امر به معروف نهی از منکر و اقتصاد مقاومتی، برگزاری کلاس های آموزشی در موضوعات مختلف از جمله موضوعات معرفتی، بصیرتی و تربیتی در حال پیگیری و اجرا می باشد.

 

رستاخیز اظهار کرد: برنامه های نظامی و آموزشی همچون آموزش سلاح، آموزش تاکنیک های نظامی ،پدافند غیر عامل و ورزش های رزمی در دو پایگاه مقامت بسیج حضرت زینب کبری(س) ومهدیه الزهرا در هشتبندی برگزار شد.

 

فرمانده حوزه حضرت صدیقه کبری (س) هشتبندی تاکید کرد: همانطور که بسیجیان در حلقات صالحین با بصیرت افزایی و شناخت کامل اهداف دشمن در جنگ نرم را رصد می کنند نیاز است آمادگی کافی و لازم در برابر مواجهه با اهداف دشمن در جنگ سخت نیز آموزش های نظامی ببینند تا در دو جبهه جنگ نرم و جنگ سخت بسیجیان بعنوان یک رزمنده آماده ایفای نقش کنند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است