منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶
شناسه خبر: 288692
گروه :خبر
13941211000402_PhotoA

گردهمایی حامیان «دونالد ترامپ» در ویرجینیا به صحنه اعتراضات حامیان حقوق سیاهپوستان تبدیل شد و مأموران امنیتی به سمت عکاس «تایم» حمله‌ور شدند و تلاش داشتند او را خفه کنند.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،  گردهمایی روز دوشنبه (دیروز) «دونالد ترامپ» نامزد میلیاردر جمهوری‌خواهان، در ایالت «ویرجینیا» با اعتراضات و حمله مأموران امنیتی به یک عکاس خبرنگار همراه بود.

 چندین نفر از حاضران در گردهمایی ترامپ در حمایت از حقوق سیاهپوستان و افرادی مرتبط با جنبش «زندگی سیاهپوستان اهمیت دارد»، سخنرانی ترامپ را برای چند بار دچار وقفه کردند و بعد از آن درگیری بین یک عکاس خبرنگار و مأموران امنیتی به وجود آمد به طوریکه یک مأمور امنیتی به سمت خبرنگاری حمله ور شد و دستانش را به حالت خفه کردن به دور گردن وی انداخت.

طبق این گزارش، ویدئوهای تهیه شده از این صحنه نشان می‌دهد که «کریستوفر موریس» عکاس نشریه آمریکایی «تایم» ناگهان ظاهر و با یک مأمور امنیتی درگیر شد.

بعد از مدتی درگیری لفظی، مأمور امنیتی دستان خود را به سمت دور گردن عکاس تایم می‌برد و او را به سمت زمین هل می‌دهد.

این عکاس نیز که بر روی زمین افتاده سعی می‌کند در آن حالت به سمت مأمور امنیتی حمله کند و در یک نوار ویدئویی منتشر شده نشان می‌دهد موریس به سمت این مأمور امنیتی حمله می‌کند و بعد از آنکه از جای خود بلند می‌شود، دستان خود را به نشانه اعتراض به دور گردن مأمور امنیتی می‌گیرد.

این عکاس به شبکه ان بی سی گفت: «من فقط 18 اینچ از فضای خبرنگاران آنطرف‌تر رفتم و آنها گردن مرا فشردند و شروع به خفه کردن من کردند و مرا بر روی زمین هل دادند. به هرحال، من هرگز به او مشت نزدم، من اصلا او را لمس نکرد و در آخر تلاش کردم که به رسانه‌ها نشان دهم که او چه بر سر من آورده است و گفتم که او مرا خفه کرده است و من دستان خود را به سمت او بردم و در آن هنگام دستگیر شدم».

جدیدترین نظرسنجی‌ها در سطح ملی نشان می‌دهد که دونالد ترامپ از دیگر رقبای جمهوری‌خواه خود پیش تر است و اکثر گمانه‌زنی‌ها حکایت از آن دارد که وی در نهایت نامزد نهایی جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا می‌شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود